Vokietijos medalių kraitis Vankuveryje – gausiausias

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Magdalena Neuner auksą Vokietijai Vankuveryje pelnė moterų 10 km biatlono persekiojimo lenktynėse.
Šaltinis: BNS
0

Po ketvirtosios XXI žiemos olimpinių žaidynių Kanadoje varžybų dienos antradienį lydere komandų įskaitoje su devyniais apdovanojimais (3 aukso, 4 sidabro ir 2 bronzos) tapo Vokietija.

Vokietija – žiemos olimpiados Kanadoje lyderė pagal iškovotų medalių skaičių. Į antrą vietą iš trečiosios pakilo Pietų Korėja – 3 aukso bei 1 sidabro medalis. Iki antradienio pirmavusi Šveicarija (3 aukso ir 1 bronzos apdovanojimas) nukrito į trečią poziciją.

Dvidešimt vieną Vankuverio žiemos olimpinių žaidynių medalių komplektą išsidalijo dvidešimties šalių sportininkai (vieta, komanda, auksas, sidabras, bronza, viso medalių).