2009 02 28

Vonn užsitikrino pasaulio taurę

Dukart pasaulio čempionė amerikietė Lindsey Vonn antrą sezoną iš eilės užsitikrino planetos taurės varžybų greitojo nusileidimo rungties nugalėtojos titulą, nors šeštadienį Bulgarijoje vykusiame etape finišavo tik dvylika.
L.Vonn dėl pasaulio taurės gali būti rami.
L.Vonn dėl pasaulio taurės gali būti rami. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Sezono lyderė bendrojoje įskaitoje L.Vonn surinko 402 taškus greitojo nusileidimo rungtyje bei tapo nebepavejama šveicarei Dominique Gisin (291) bei austrei Andreai Fischbacher (281). Būtent pastaroji Austrijos kalnų slidininkė šeštadienį Bulgarijoje laimėjo greitojo nusileidimo rungtį - 1 minutė 45,81 sekundės.

0,26 sekundės austrei pralaimėjo slovėnė Tina Maze, o šveicarę Fabiennę Suter nuo nugalėtojos skyrė 0,39 sekundės.