2010 09 02

„Vuelta a Espana“ dviratininkų lenktynių penktąjį etapą laimėjo amerikietis

75–ą kartą Ispanijoje vykstančių daugiadienių prestižinių „Vuelta a Espana“ dviratininkų lenktynių ketvirtąjį etapą laimėjo amerikietis Tyleris Farraras.
T.Farraro džiaugsmas
T.Farraro džiaugsmas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

JAV dviratininkas antradienį 198,8 km distanciją įveikė per 5 valandas, 3 minutes bei 36 sekundes, finiše aplenkęs ispaną Koldo Fernandezą ir britą Barką Cavendishą:

1. Tyleris Farraras (JAV)                 5 val. 03 min. 36 sek.
2. Koldo Fernandezas (Ispanija)
3. Markas Cavendishas (D. Britanija)
4. Wouteris Weylandtas (Belgija)
5. Alessandro Petacchi (Italija)        tas pats laikas

Lenktynių lyderio poziciją išsaugojo trečiojo etapo nugalėtojas belgas Philippe'as Gilbert'as, kuris penktajame etape finišavo 30–tas:

1. Philippe'as Gilbertas (Belgija)        19 val. 00 min. 06 sek.
2. Igoris Antonas (Ispanija)                   atsilieka 10 sek.