Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vyšniauskas: kilnoju tik prezidentus (nuotraukos)

R.Vyšniauską ir M.Ežerskį apdovanojo šalies premjeras A.Kubilius
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / R.Vyšniauskas šalies premjerą A.Kubilių patikino, kad nuo grandinės daugiau nebenutrūksta.
Šaltinis: 15min
0
A A

Į apdovanojimo ceremoniją Lietuvos Vyriausybės rūmuose trečiadienį atėjęs sunkiaatletis Ramūnas Vyšniauskas atsisakė pakilnoti mūsų šalies premjerą Andrių Kubilių. „Kilnoju tik prezidentus. Kai tapsite prezidentu, tuomet ir pakelsiu“, – juokėsi Vyšniukas.

„Kartais jis nutrūksta nuo grandinės, bet po Pekino olimpiados duotą pažadą tesėjo – parodė rezultatą“, – A.Kubiliui pristatydamas R.Vyšniauską kalbėjo Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Algirdas Raslanas. „Daugiau nebenutrūkstu“, – atšovė sunkiaatletis.

Neseniai vykusiame Europos čempionate R.Vyšniauskas svorio kategorijoje iki 105 kg iškovojo bronzos medalį. Su juo į apdovanojimo ceremoniją atėjo ir Mindaugas Ežerskis. Pastarasis Lietuvoje vykusiose Europos graikų-romėnų imtynių pirmenybėse tapo vicečempionu.

„Džiaugiamės tokiomis pergalėmis, – dėkojo sportininkams A.Kubilius. – Šiuo sunkmečiu visiems tenka daug treniruotis ir kilnoti sunkius svorius. Gražus Lietuvos vardo garsinimas. Kitą kartą prašome su aukso medaliais – premijoms pinigų rasime.“

Kai kitais metais Lietuvos ekonominė padėtis pagerės, tuomet ir medalių spalva taps tauresnė, – juokavo R.Vyšniauskas.

„Kai kitais metais Lietuvos ekonominė padėtis pagerės, tuomet ir medalių spalva taps tauresnė, – žodžių kišenėje neiškojo R.Vyšniauskas. – Jau ketvirtas Europos čempionatas, kai laimiu medalius, tad čia tenka dažnai lankytis. Kai sunkiai dirbi ir tave įvertina, tuomet malonu.“

Sunkiaatletis, vos grįžęs iš Europos čempionato, puolė treniruotis. „Sekmadienį išvykstu į Lenkiją, ten treniruočių bazėje prisidėsiu prie Virgilijaus Aleknos ir dvi savaites kartu sportuosiu, – dėstė R.Vyšniauskas. – Po tų nesėkmių – vidinis džiaugsmas, atsigavau psichologiškai ir su naujomis jėgomis ruošiuosi pasaulio čempionatui Pietų Korėjoje lapkričio mėnesį.“

„Dėkoju už paskatinimą ir pažadu greitu laiku vėl čia apsilankyti“, – kukliai padėkojo M.Ežerskis. Jo artimiausias svarbiausias startas – rudenį vyksiančios planetos pirmenybės. „Kiek duoda, tiek. Ačiū ir už tai, – sakė imtynininkas, iš A.Kubiliaus rankų gavęs 10 tūkst. litų premiją. Kiek mažiau – 7,5 tūkst. litų  – atiteko R.Vyšniauskui.

Piniginėmis premijomis, ženkliukais ir diplomais taip pat buvo apdovanoti R.Vyšniausko ir M.Ežerskio treneriai, Imtynių bei Sunkiosios atletikos federacijų prezidentai.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką