TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
2015 09 17

WSOP pagrindinio turnyro finalininkai: Federico Butteroni

Nenumaldomai artėja lapkritis, kuomet Las Vegase paaiškės naujasis pasaulio pokerio čempionas. Tačiau iki to dar yra šiek tiek laiko, tad siūlome susipažinti su devyniais žaidėjais, kurie užsitikrino vietas kovoje dėl WSOP čempiono vardo ir šiuo metu ruošiasi kovai. Šį kartą jūsų dėmesiui pristatome paskutinį „lapkričio devyneto“, kaip kartais vadinami WSOP pagrindinio turnyro finalininkai, dalyvį Federico Butteroni.
Federico Butteroni
Federico Butteroni / Cardplayer.com nuotr.
Temos: 1 Pokeris

Autsaiderio poziciją šių metų WSOP pagrindiniame turnyre sprogus finalo burbului užsiėmė italas. F. Butteroni rankose yra vos 15 privalomųjų statymų, bet nepaisant kuklaus kapitalo atsinešto į finalą šio žaidėjo nurašyti dar nereikėtu. Per penkmetį trunkančią pokerio karjerą italas įvairaus rango pokerio mūšiuose uždirbo per 100 tūkstančių dolerių. Savo jėgas jis išbandė gimtojoje Italijoje, Australijos pokerio tyruose, populiariajame Čekijos lošimų kurorte Rozvadove ir žinoma JAV.

Iki pasiekdamas WSOP pagrandinio turnyro finalą šiemet jis dukart džiaugėsi serijos prizais. Du kartus pasiekęs 1 500 dolerių įpirkos beribio Holdem pokerio turnyrų prizines vietas jis pelnė 3 622 ir 45 633 dolerius. Pastarasis prizas ja atiteko už 20-tą vietą iškovotą tarp net 7 192 žaidėjų.

Kaip ir daugelis jo kolegų, iki finalo italas keliavo nedvejodamas ir pirmųjų septynių dienų metu laikydamasis tarp 50 pirmųjų kovoje dalyvaujančių žaidėjų procentų.

Jau nuo kitos savaitės pakviesime stebėti TV laidas iš WSOP pagrindinio turnyro, pakeliui link finalo.

Norite pirmieji sužinoti svarbiausias pokerio pasaulio naujienas? Prisijunkite prie mūsų socialiniuose tinkluose  „Facebook“ ir „Twitter“ – „15min Pokeris“ ir @Pokeris15min

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius