2010 05 10

Zadneprovskiui – šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės etapo varžybų sidabras

Sekmadienį Vengrijos sostinėje pasibaigusiame ketvirtajame pasaulio taurės šiuolaikinės penkiakovės etape antrą vietą finale užėmė bei sidabro medalį iškovojo Andrejus Zadneprovskis, kuris surinko 5 656 taškus.
Andrejus Zadneprovskis
Andrejus Zadneprovskis / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Pekino olimpinių žaidynių prizininkas fechtavimosi rungtyje buvo aštuntas (904 tšk.), plaukimo – dvyliktas (1 288 tšk.), jojimo – 32-as (1 076 tšk.), o kroso ir šaudymo –  šeštas (2 360 tšk.).

Šio etapo nugalėtoju tapo ir auksu pasipuošė rusas Aleksandras Lesunas (5 724 tšk.), o bronza tenkinosi čekas Davidas Svoboda (5 628 tšk.).

Kiti trys lietuviai sekmadienį tarp 36 finalo dalyvių tenkinosi kuklesnėmis pozicijomis. Edvinas Krungolcas su 5 548 taškais buvo devintas (10-as fechtavimosi rungtyje (856 tšk.), 29-as – plaukimo (1 216 tšk.), antras jojimo (1 180 tšk.) bei dešimtas kroso ir šaudymo  rungtyje (2 296 tšk.).

Justinas Kinderis su 5 416 taškų Budapešte užėmė 23-ią vietą, o Tomas Makarovas (5 344 tšk.) liko 27-as.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas