2021 05 10

Žaidėja vėl nusimetė rūbus – pozavo nuoga su Čempionų lygos trofėjumi

Lenkijos tinklininkė Joanna Wolosz puoselėja savotišką tradiciją. 31 metų sportininkė darsyk nusimetė rūbus, kai iškovojo titulą.
Anksčiau laimėjusi Italijos lygos titulą Joanna Wolosz triumfavo ir tinklinio Čempionų lygoje. / „Scanpix“ nuotr.

Lenkijos tinklinio žvaigždė Joanna Wolosz mėgsta švęsti originaliai.

Į Instagram jį įkėlė savo nuotrauką, kaip švenčia Čempionų lygos trofėjų.

31 metų moteris nuotraukoje šypsosi visiškai nuoga, kūną prisidengusi didele turnyro nugalėtojams skirta taure.

„Europos čempionė!“ – triumfavo J.Wolosz.

Jos atstovaujama Italijos „Imoco Voley Conegliano“ komanda pirmą kartą per klubo istoriją laimėjo Čempionų lygą savaitgalį, kai finale 3-2 (22:25, 25:22, 23:23, 25:23, 15:12) palaužė Stambulo „VakifBank“ (Turkija) ekipą.

2019-2020 Koneljano ekipai yra atstovavusi Indrė Sorokaitė.

Kai lietuvės ir lenkės atstovaujamos ekipos prieš trejus metus laimėjo Italijos pirmenybes, J.Wolosz irgi titulą šventė nusimetusi rūbus, tik paslaptingiausias kūno vietas pridengusi trofėjumi.

Tąkart jos pavyzdžiu persirengimo kambaryje pasekė ir visa komanda.

Lenkijos rinktinei nuo 2010 metų atstovaujanti J.Wolosz dusyk buvo rinkta naudingiausia Italijos lygos tinklininke.