Zubrus atliko du rezultatyvius perdavimus ir šventė pergalę (video)

„Devils“ nesėkmė
„Scanpix“ nuotr. / „Devils“ šventė pergalę
Šaltinis: BNS
0

Du rezultatyvius perdavimus 35-ose NHL reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o ketvirtąją vietą Rytų konferencijoje užimantis Naujojo Džersio „Devils“ (81 tšk.) klubas trečiadienį namie 6:3 nugalėjo Niujorko „Rangers“ (67 tšk.) ledo ritulininkus.

Iš viso Lietuvos ledo ritulininko sąskaitoje šiame sezone – 6 įvarčiai, 9 rezultatyvūs perdavimai bei 22 baudos minutės. Trečiadienio rungtynėse įvarčius po D. Zubraus perdavimų pelnė Zachas Parise'as (28:38) bei Travisas Zajacas (56:21).

Pats „Devils“ puolėjas per 18 minučių dukart netaikliai metė į varžovų vartus bei pirmajame kėlinyje (07:47) gavo dvi baudos minutes.

Likusius įvarčius arenos šeimininkams, kurie Atlanto divizione yra antri, pelnė Robas Niedermayeris (04:16), Bryce'as Salvadoras (18:17), Jamie'is Langenbrunneris (33:06) ir Brianas Rolstonas (35:19).

Ketvirtą pralaimėjimą iš eilės patyrusių bei ketvirtojoje pozicijoje Atlanto divizione esančių „Rangers“ ledo ritulininkų gretose įvarčiais pasižymėjo Vaclavas Prospalas (05:13), Erikas Christensenas (25:01) ir Brandonas Prustas (29:15).