2009 02 20

Zubrus atliko rezultatyvų perdavimą

Dvidešimtą rezultatyvų perdavimą NHL reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o „New Jersey Devils“ iškovojo 38-ą pergalę.
D.Zubraus du metimai buvo netaiklūs
D.Zubrus rungtynėse su Tampos ekipa dar blokavo varžovo metimą. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ketvirtadienį svečiuose „Devils“ ledo ritulininkai po baudinių serijos 3:2 nugalėjo Tampos „Lightning“ komandą. Po Lietuvos ledo ritulininko perdavimo antrojo kėlinio pradžioje (22:16) įvartį pelnė Brianas Rolstonas, sušvelninęs rezultatą 1:2.

Pats lietuvis per 19 su puse žaidimo minučių kartą metė į arenos šeimininkų vartus, blokavo vieną varžovo metimą bei mačo pabaigoje (58:00) gavo dvi baudos minutes. Be 20 rezultatyvių perdavimų, D.Zubraus sąskaitoje šiame sezone - 12 įvarčių bei 57 baudos minutės.

Arenos šeimininkai ketvirtadienį pirmavo po dviejų Ryano Malone.o (04:33 ir 12:55) įvarčių, o rezultatą trečiojo kėlinio pradžioje (41:13) išlygino Zach'as Parise'as, pelnęas jau 35-ąjį šio sezono įvartį. Baudinių serijoje pergalingu tapo "Devils" puolėjo Patriko Eliašo metimas.