D.Zubrus šiose rungtynėse atliko rezultatyvų perdavimą
AFP/„Scanpix“ nuotr. / D.Zubrus šiose rungtynėse atliko rezultatyvų perdavimą.
Šaltinis: BNS
0

Trečią rezultatyvų perdavimą ketvirtose ikisezoninėse NHL rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Naujojo Džersio „Devils“ klubas antradienį namie 4:2 nugalėjo Niujorko „Rangers“ ledo ritulininkus.

Po tikslaus Lietuvos ledo ritulininko, kuris šiame mače nė karto nemetė į varžovų vartus, perdavimo trečio kėlinio viduryje (52:03) galutinį rungtynių rezultatą (4:2) užfiksavo Brendanas Shanahanas.

Kitus įvarčius arenos šeimininkams pelnė Zachas Parise'as (25:33), Brianas Rolstonas (34:21) ir Travisas Zajacas (37:59).

Įvarčių autoriai svečių gretose – Jackas Hillenas (21:12) bei Markas Streitas (30:18). Be trijų rezultatyvių perdavimų, keturiuose ikisezoniniuose mačuose D.Zubrus pelnė vieną įvartį bei surinko 4 baudos minutes.

Pirmąsias 2009–2010 metų NHL reguliariojo sezono rungtynes Naujojo Džersio „Devils“ klubas šeštadienį namie žais su Filadelfijos „Flyers“ ledo ritulininkais.