2017 04 03

Žydrūnas Savickas laimėjo daugiadienes lenktynes Martinikoje

Dviratininkas Žydrūnas Savickas, atstovaujantis Prancūzijos komandai „Bourg-en-Bresse AC“, tapo Martinikoje (Prancūzijos užjūrio regionas Karibų jūroje) aštuntą kartą surengtų daugiadienių lenktynių „Criterium des Quartiers du Lamentin“ nugalėtoju.
Žydrūnas Savickas
Žydrūnas Savickas / Vytauto Dranginio nuotr.

Antrą ir trečią vietas užėmė 25-erių metų lietuvio komandos draugai prancūzai – atitinkamai Camille Chancrinas (+1.48) ir Vincentas Arnaud'as (+4.24).

Ž.Savickas lyderiu tapo po įtikinamos pergalės trečio etapo antroje dalyje. Lietuvos dviratininkas 93,7 km nuvažiavo per 2 val. 33 min. 59 sek. ir artimiausią persekiotoją aplenkė net 3 min. 56 sek. Paskutiniame, ketvirtame, etape (102 km) sekmadienį Žydrūnas finišavo trečias (+36 sek.) ir išsaugojo lyderio marškinėlius.

Pirmą etapą – 3,2 km komandų lenktynes – laimėjo „Bourg-en-Bresse AC“, o antrame etape (80 km) Ž. Savickas finišavo penktas.