Publikuota: 2018 gegužės 1d. 12:37 , atnaujinta: 2018 gegužės 1d. 14:01

Žydrūnas Savickas pateko į pasaulio čempionato finalą

Žydrūnas Savickas tapo nauju „Peugeot“ veidu

Galiūnas Žydrūnas Savickas pateko į Filipinuose vykstančio pasaulio čempionato finalą.

Lietuvis po penkių rungčių užsitikrino pirmąją vietą trečiojoje grupėje ir iškovojo bilietą į finalą.

Ž.Savickas laimėjo rąsto kėlimo rungtį, uždirbo 6 taškus ir iš viso surinkęs 22 užsitikrino pirmąją vietą grupėje.

Pirmoje sunešimo ir iškrovimo rungtyje lietuvis užėmė trečią vietą. Antroje rungtyje Ž.Savickas mėtė svarmenį į viršų ir liko paskutinis tarp šešių dalyvių. Lietuvis atsigriebė trečioje rungtyje, kurioje kėlė svarmenis pritūpdamas. Čia jis užėmė antrąją vietą.

Greičiausiais Lietuvos galiūnas buvo autobuso tempimo rungtyje, kurią laimėjo, nutempdamas transporto priemonę per 37 sekundes.

Kitas lietuvis Marius Lalas į finalą neprasibrovė. Pirmoje atrankos grupėje M.Lalas po penkių rungčių turėjo 19,5 taško ir stojo į kovą su Matjažu Belšaku dėl vietos finale. Galiūnai varžėsi sukeldami akmenis ir slovėnas buvo stipresnis.

Finalas vyks gegužės 5-6 dienomis.

Visi finalo dalyviai – Ž.Savickas, Brianas Shaw, Robertas Oberstas, Martinas Licis, Hafthoras Bjornssonas, Mateušas Kieliszkowskis, Matjažas Belšakas, Jeanas-Francois Caronas, Johanas Elsas ir Konstantinas Janašija.

Finale galiūnai varžysis rentinio nešime, svorių sukėlime, sunkvežimio tempime, automobilio atkėlime, olimpinės štangos kėlime ir akmenų sukėlime.

Aktualu

G.Nausėda rimtai svarsto: „Jei kandidatuosiu, sieksiu paramos iš plataus partijų spektro“

Ana ir Jadvyga, dainuojančios lietuviškai: istorija ant suoliuko

Aktualu

Katalikų kunigų seksualinės prievartos skandalas atrodo dar prasčiau nei 2002-aisiais

MTV raudonąjį kilimą užtvindė nuogybės: muzikos apdovanojimus supainiojo su erotikos šou?

Aktualu

Lėktuvo keleivis kaltinamas seksualiai išnaudojęs moterį lėktuve – gresia kalėti visą gyvenimą

Gyvenimas

Gyvenimas ant tiksinčios bombos: Devidui vėžys diagnozuotas tik dėl mamos atkaklumo

Deuce

Skausminga R.Berankio pralaimėjimų serija tęsiasi – iškrito iš Vinston Seilemo

Gazas

Naujas pasiūlymas: vairuotojus nori priversti susimokėti už stovėjimą spūstyje

24sek

Lietuviška pasaka: kaip programuotojas iš mėgėjų lygos įšoko į Italijos krepšinio elitą

46-erių Benas Affleckas susitikinėja su perpus jaunesne „Playboy“ mergina Shauna Sexton

Sportas

Įtemptas vakaras Londone: abejotinas baudinys, išvarymas ir „Liverpool“ pergalė

S.Grafininos nužudymu įtariamo N.Westo suėmimą pratęsęs teisėjas: „Tai neeilinė, rezonansinė byla“

Sportas

UEFA Supertaurę iškovojęs „Atletico“ nenugalėjo „Valencia“ ekipos

K.Meschino širdį užkariavęs vaikinas – praeityje žinomo mafiozo R.Daškevičiaus sūnus

15min recenzija Kultūra