Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Algirdo Šociko vardo bokso turnyro nugalėtojais tapo keturi lietuviai

Bokso pirštinės
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / Algirdo Šociko vardo bokso turnyro nugalėtojais tapo keturi lietuviai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Tris dienas Kaune vykusio XIV tarptautinio Algirdo Šociko vardo bokso turnyro nugalėtojais tapo ir keturi lietuviai – Aurimas Naudžius (60 kg), Egidijus Kavaliauskas (69 kg), Daugirdas Šemiotas (81 kg) ir Vitalijus Subačius (91 kg), teigiama pranešime spaudai.

Didžiausią staigmeną pateikė Aurimas Naudžius, svorio kategorijos iki 60 kg finale 6:3 įveikęs Europos pirmenybių prizininką Vizgeną Safarjantsą iš Baltarusijos.

Kur kas lengviau savo varžovus įveikė Egidijus Kavaliauskas, svorio kategorijos iki 69 kg finale 5:1 nugalėjęs Baltarusijos čempioną Dmitrijų Artochovą, bei Daugirdas Šemiotas, svorio kategorijos iki 81 kg lemiamoje dvikovoje 4:0 nepalikęs vilčių pajėgiausiam Estijos boksininkui Ainarui Karlsonui.

Atkakliausiai vykusiame svorio kategorijos iki 91 kg finale Vitalijus Subačius 4:2 privertė pasiduoti Egidijų Tutkų.

Tiesa, lietuviai iškovojo ir penktąjį titulą, nes svorio kategorijos iki 75 kg neoficialų B turnyrą laimėjo Tadas Žiukas, finale tik teisėjų sprendimu 4:1 įveikęs Estijos atletą Artiomą Fiodorovą. Ši kova baigėsi lygiosiomis 1:1, o mažieji taškai taip pat neišaiškino nugalėtojo – lygiosios 2:2.

Dar du lietuviai pralaimėjo finalines kovas: Marius Palionis (64 kg) finale 2:4 nusileido airiui Philipui Sutcliffe‘ui, o Mantas Valavičius (virš 91 kg) 0:2 turėjo pripažinti Švedijos boksininko Modo Sallah‘o pranašumą.

Nugalėtojais kitose svorio kategorijose tapo Latvijos atstovas Dmitrijus Gurmanas (57 kg) ir baltarusis Vitalijus Bondarenko (75 kg).

Techniškiausio turnyro boksininko prizas įteiktas Daugirdui Šemiotui, o prizu už valią siekiant pergalės apdovanotas Eugenijus Tutkus.

Iš viso turnyre dalyvavo šešios dešimtys atletų iš dešimties valstybių – Airijos, Baltarusijos, Estijos, Latvijos, Norvegijos, Rusijos, Suomijos, Švedijos, Vokietijos ir Lietuvos.

Šeštadienį vykusių finalo kovų rezultatai ir atskirų svorio kategorijų prizininkai:

iki 57 kg –
Dmitrijs Gutmans (Latvija) – Sergej Kunicyn (Baltar.) 2:0
3 vieta: Roman Romanenko (Rus.), Ryan Linndberg (Airija)

60 kg –
Aurimas Naudžius – Vazgen Safarjants (Baltarusija) 6:3
3 vieta: Eduard Schmidt (Vokiet.), Ruslan Birganov (Rus.)

64 kg –
Philip Sutcliffe (Airija) – Marius Palionis 4:2
3 vieta: Edgar Kirilenkov (Šved.), Michail Bakatura (Balt.)

69 kg –
Egidijus Kavaliauskas – Dmitrij Artochov (Baltar.) 5:1
3 vieta: Michail Kiiski (Suom.), Willie McLaughlin (Airija)

75 kg –
Vitalij Bondarenko (Baltar.) – O‘Kane Eamonn (Airija) RSC2R
3 vieta: Vladimir Milevskij, Donatas Mančianskas

75 kg (B turnyras) –
Marius Žiukas – Artiom Fiodorov (Estija) +1:1
(mažieji taškai – 2:2; teisėjų sprendimu 4:1)
3 vieta: Maxim Kiiski (Suomija)

81 kg –
Daugirdas Šemiotas – Ainar Karlson (Estija) 4:0
3 vieta: Pavels Fedotovs (Latvija), Tadas Tamašauskas

91 kg –
Vitalijus Subačius – Eugenijus Tutkus 4:2
3 vieta: Vahagn Sahakyan (Vok.), Artiom Čarniakevič (Balt.)

+91 kg –
Modo Sallah (Švedija) – Mantas Valavičius 2:0
3 vieta: Alen Abramyan (Rusija), Ruslan Kakuškin (Baltar.)

P.S.
RSC 2R – nugalėjo aiškia persvara 2 raunde.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką