Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Algirdo Šociko vardo tarptautinį bokso turnyrą pergalingai pradėjo du lietuviai

Algirdo Šociko bokso turnyras
Alfredo Pliadžio nuotr. / Algirdo Šociko bokso turnyras
Šaltinis: BNS
0
A A

Trečiadienį Kauno sporto halėje prasidėjo į tarptautinės mėgėjų bokso asociacijos (AIBA) varžybų kalendorių įtrauktas XIX tarptautinis Algirdo Šociko vardo bokso turnyras.

Tris dienas truksiančiose varžybose 75-i atletai iš 18-os valstybių išsiaiškins stipriausius devyniose svorio kategorijose.

Pirmąją varžybų dieną į ringą kopė devyni Lietuvos atstovai, o pergales iškovojo ir į savo svorio kategorijų pusfinalius pateko tik Edgaras Skurdelis ir Laimonas Orintas.

Svorio kategorijoje iki 60 kg šio turnyro nugalėtojo titulą ginantis E. Skurdelis vienbalsiu teisėjų sprendimu 3:0 nugalėjo Danijos vicečempioną Marselą Terteryaną, o svorio kategorijoje virš 91 kg Laimonas Orintas 3:0 nepaliko vilčių praėjusiais metais šio turnyro finale kovojusiam latviui Ralfui Valcanui.

Nepasisekė daugkartiniam šalies čempionui ir šešis kartus šiame turnyre triumfavusiam 36-erių metų Vitalijui Subačiui, kuris svorio kategorijos iki 91 kg ketvirtfinalyje 1:2 nusileido keturiolika metų jaunesniam estui Rainui Karlsonui.

Ypač pajėgus varžovas teko šalies vicečempionui kėdainiškiui Mindaugui Bankauskui, kuris svorio kategorijos iki 56 kg turnyro ketvirtfinalyje 0:3 turėjo pripažinti Pekino olimpinių žaidynių bronzos medalininko bei 2011 metų Europos čempiono Viačeslavo Gožano iš Moldovos pranašumą.

Savo kovas pirmąją varžybų dieną taip pat pralaimėjo Marius Vyšniauskas (52 kg), Deividas Girulis (69 kg), Remigijus Vaitkevičius (75 kg), Mantas Valavičius ir Paulius Prišmantas (abu virš 91 kg).

Ketvirtadienį pusfinalių kovos Kauno sporto halėje prasidės 15 valandą.

Trečiadienio kovų rezultatai:

svorio kategorija iki 52 kg -
Akexander Rishkan (Moldova) – Mandor Csoka (Vengrija) 2:1
Koriun Soghamonian (Armėnija) – Marius Vyšniauskas 3:0

iki 56 kg (B turnyras) -
Garnik Harvtiunian (Armėnija) – Omar El-Hag (Vokietija) 3:0

iki 56 kg (A turnyras) -
Viačeslav Gožan (Moldova) – Mindaugas Bankauskas 3:0

iki 60 kg -
Sofiane Oumiha (Prancūzija) – Miklos Varga (Vengrija) 3:0
Enrico la Cruz (Olandija) – Samvel Barseghian (Armėnija) 3:0
Edgaras Skurdelis – Marsel Terterian (Armėnija) 3:0
Dmitrij Galagot (Moldova) – Andras Vadasz (Vengrija) 3:0

iki 64 kg -
Hovanes Bačkov (Armėnija) – Sopa Kastrior (Vokietija) 2:1
Hassan Amzile (Prancūzija) – Enock Mwandila (Danija) 2:1

iki 69 kg -
Balazs Bacskai (Vengrija) – Zdenek Chladek (Čekija) 3:0
Vasilij Belous (Moldova) – Armian Darčinian (Armėnija) 2:1
Iljas Adzinajev (Baltarusija) – Deividas Girulis 2:1

iki 75 kg (B turnyras) -
Zoltan Harcza (Vengrija) – Zaal Kvačatadzė (Gruzija) 2:0
Max van der Pas (Olandija) – Remigijus Vaitkevičius 3:0

iki 75 kg (A turnyras) -
Anthony Fowler (Anglija) – Denis Radovan (Olandija) 3:0
Arsen Rizun (Ukraina) – Leon Chartoi (Švedija) 3:0

iki 81 kg -
Andrej Zatusevčij (Moldova) – Erik Mendoza (Švedija) 3:0
Thomas Hark (Anglija) – Sergej Novikov (Baltaruaija) 3:0

iki 91 kg -
Adam Hamori (Vengrija) – Artiom Usik (Ukraina) 2:1
Roy Korving (Olandija) – Jim Adreasen (Danija) 3:0
Rain Karlson (Estija) – Vitalijus Subačius 2:1
Henrik Sargsian (Armėnija) – David Hošek (Čekija) 3:0

virš 91 -
Daniel Taborsky (Čekija) – Mantas Valavičius 2:1
Tornike Duritčamiašvili (Gruzija) – Andrej Bokan (Estija) 3:0
Laimonas Orintas – Ralfs Valcans (Latvija) 3:0
Istvan Bernath (Vengrija) – Paulius Prišmantas TKO 3r.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką