Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Algirdo Šociko vardo tarptautinio bokso turnyro nugalėtojais tapo keturi lietuviai

Eimantas Stanionis. (Sauliaus Bagdono nuotr.).
Sauliaus Bagdono nuotr. / Eimantas Stanionis. (Sauliaus Bagdono nuotr.).
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Tris dienas Kauno sporto halėje vykusio į Tarptautinės mėgėjų bokso asociacijos (AIBA) varžybų kalendorių įtraukto XVIII tarptautinio Algirdo Šociko vardo bokso turnyro nugalėtojais tapo keturi lietuviai.

Net trijose svorio kategorijose finalai buvo lietuviški ir tik svoryje iki 69 kg absoliučiai geriausiu turnyro boksininku pripažintas Eimantas Stanionis 3:0 nugalėjo Anglijos pirmenybių prizininką Scottą Fitzgeraldą.

Kitose svorio kategorijose Edgaras Skurdelis (iki 60 kg) 3:0 įveikė Ruslaną Jefremovą, Evaldas Petrauskas (64 kg) 3:0 nesunkiai įrodė savo pranašumą prieš Vladimirą Popovą, o prieš mėnesį šešioliktąjį kartą šalies čempionu tapęs Vitalijus Subačius (iki 91 kg) 3:0 neleido atsirevanšuoti Pauliui Zujevui.

Svorio kategorijos iki 81 kg finalinėje kovoje ypač nepasisekė Vitalijui Volkovui, kuriam antrajame raunde buvo giliai prakirstas antakis ir gydytoja uždraudė tęsti kovą. Tuo metu du teisėjai skyrė pergalę Estijos čempionui Kaupo Arro, kuris ir buvo pripažintas kovos nugalėtoju.

Nesėkmę finale patyrė ir Tomas Sinkevičius (iki 75 kg), 0:3 nusileidęs Latvijos čempionui Vladislavui Jaskului.

Staigmeną supersunkiasvorių (virš 91 kg) finalinėje dvikovoje pateikė boksininkas iš Kaliningrado Vladimiras Ivanovas, 3:0 nugalėjęs Rusijos čempioną Gasaną Gimbatovą.

Kitose svorio kategorijose pergales iškovojo techniškiausiu turnyro boksininku pripažintas anglas Jackas Batesonas (iki 52 kg) ir rusas Artiomas Chotenkovas (iki 56 kg).

Finalinių kovų rezultatai ir atskirų svorio kategorijų prizininkai:

svorio kategorija iki 52 kg:
Jackas Batesonas (Anglija) – Nikita Tomilovas (Rusija) 3:0
3 vieta – Marius Vyšniauskas ir Genadijus Istominas (Estija)

iki 56 kg:
Artiomas Chotenkovas (Rusija) – Matti Koota (Suomija) 3:0
3 vieta – Frederikas Jansenas (Danija) ir Mindaugas Bankauskas

iki 60 kg:
Edgaras Skurdelis – Ruslanas Jefremovas 3:0
3 vieta – Atdhe Gashi (Vokietija)

Iki 64 kg:
Evaldas Petrauskas – Vladimiras Popovas 3:0

iki 69 kg:
Eimantas Stanionis – Scottas Fitzgeraldas (Anglija) 3:0
3 vieta – Genadijus Merkulovas (Latvija) ir Aleksandras Sundas (Švedija)

iki 75 kg:
Vladislavas Jaskulis (Latvija) – Tomas Sinkevičius 3:0
3 vieta – Josefas Attanjaoui (Vokietija) ir Adamas Bashanovas (Danija)

iki 81 kg:
Kaupo Arro (Estija) – Vitalijus Vilkovas 2:0
3 vieta – Sadula Abdulai (Vokietija)

iki 91 kg:
Vitalijus Subačius – Paulius Zujevas 3:0
3 vieta – Ralfas Valcanis ir Raitis Sinkevics (abu Latvija)

virš 91 kg:
Vladimiras Ivanovas – Gasanas Gimbatovas (abu Rusija) 3:0
3 vieta – Mantas Valavičius

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką