Boksininkams Gyčiui Vaitkui ir Pauliui Petroniui – Europos studentų čempionato bronzos medaliai

Penktadienį Rusijos sostinėje pasibaigusiame II-ajame Europos studentų bokso čempionate bronzos medalius iškovojo Gytis Vaitkus ir Paulius Petronis.
Paulius Petronis
Paulius Petronis / boksopasaulis.lt
Temos: 2 Medalis Boksas

Svorio kategorijos iki 60 kg ketvirtfinalyje G.Vaitkus 8:4 nugalėjo airį Marką O'Harą, tačiau pusfinalyje 7:8 nusileido baltarusiui Vitalijui Kononovui.

P.Petronis svorio kategorijos iki 69 kg ketvirtfinalio kovą net 18:2 laimėjo prieš islandą Gunnarą Thorssoną, tačiau kovoje dėl vietos finale 9:13 turėjo pripažinti moldavo Viktoro Korobcevšijaus pranašumą.

Kiti Lietuvos boksininkai suklupo ketvirtfinalyje: Ruslanas Jefremovas (56 kg) 4:14 pralaimėjo ukrainiečiui Dmitrijui Rudenkai, Vladimiras Milevskis 4:8 nusileido moldavui Vioktorui Kotiužanskui, Tadas Tamašauskas (81 kg) 11:17 turėjo pripažinti Envero Tuktarovo iš Ukrainos pranašumą, o Muchamedas Kokovas antrajame raunde atsisakius sekundantui pripažino dar vieno Ukrainos boksininko Lavrentijaus Grigoriano pranašumą.