Boksininkas Evaldas Petrauskas – jaunimo olimpinių žaidynių čempionas!

E.Petrauskas
A.Pliadžio/LTOK nuotr. / E.Petrauskas džiaugiasi aukso medaliu
Šaltinis: BNS
0

Antrąjį aukso medalį Lietuvai pirmosiose jaunimo (14–18 metų amžiaus) olimpinėse žaidynėse Singapūre iškovojo boksininkas Evaldas Petrauskas.

Trečiadienį svorio kategorijos iki 60 kg finale E. Petrauskas įtikinamai 13:4 (2:1, 5:0, 6:3) nugalėjo australą Brettą Matherą.

Bronzos medalį šioje kategorijoje iškovojo pasaulio jaunių čempionas Kristianas Vikas iš Indijos.

Pirmuoju žaidynių čempionu tapo akademinio irklavimo atstovas Rolandas Maščinskas.

Dar vieną aukščiausią žaidynių apdovanojimą gali iškovoti kitas boksininkas Ričardas Kuncaitis, kuris svorio kategorijos iki 64 kg finale kovos su Samueliu Zapata iš Venesuelos.