2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Čempionės žūtis

Sporto pasaulis neteko dar vienos žvaigždės. Sekmadienį automobilio avarijoje žuvo pasaulio bokso čempionė 21 metų Trinidado ir Tobago atletė Giselle Salandy. Jai priklausė WBA, WBC, WBF bei WIBA čempionės titulai.
Giselle Salandy
Giselle Salandy

Ji debiutavo ringe būdama vos 13-os, tiesa, tuomet jai teko klastoti dokumentus. Tai padėjo ir jau trečiame pirmosios kovos raunde G.Salandy nokautavo gerokai vyresnę Numbą Vahtus. O būdama vos 17-os sportininkė iškovojo savo pirmą titulą. Pastaruoju metu boksininkė titulų kolekciją tik pildė.

Giselle Salandy
Giselle Salandy

Paskutinį kartą ringe G.Salandi kovojo gruodžio 26 dieną – tada ji nugalėjo Jaharą Ernandez.

O jau sausio 4 dieną Trinidado ir Tobago sostinėje Port of Speine Giselle, važiuodama dideliu greičiu, nesuvaldė automobilio ir trenkėsi į betoninį stulpą. Nuo patirtų traumų ji mirė ligoninėje. Vienas iš keleivių buvo šalies nacionalinės futbolo rinktinės žaidėjas Tamaras Watsonas. Jis sunkiai sužeistas ir jo būklė kol kas įvardijama kaip kritinė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką