2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Čempiono diržą ginsiantis E.Stanionis paskelbė tikslią kovos datą ir vietą

Pirmasis lietuvis profesionalų bokso čempionas Eimantas Stanionis pranešė tikslią dieną, kada lips į ringą ginti savo WBA pusvidutinio svorio kategorijos nugalėtojo diržo.
Eimantas Stanionis
Eimantas Stanionis / „Scanpix“ nuotr.

„Sveiki visi! Džiugios naujienos! Mano kova vyks kovo 18-ąją JAV, Teksase“, – feisbuke trumpai parašė 28-erių boksininkas, šią informaciją pakartojęs ir anglų kalba.

Čempiono diržą jis gins kovoje su amerikiečiu su Vergilu Ortizu jaunesniuoju.

Intriguojanti akistata tarp dviejų profesionalų ringe niekada dar nepralaimėjusių boksininkų vyks V.Ortizo jaunesniojo teritorijoje – Teksaso valstija yra jo gimtoji.

Gruodžio viduryje JAV sporto milžinas ESPN pranešė, kad E.Stanionio ir V.Ortizo jaunesniojo kovos teisės buvo parduotos už 2,3 mln. dolerių sumą.

Pagal tuomet skelbtas taisykles, čempiono diržo savininkui E.Stanioniui turėtų atitekti 75 proc. sumos, o varžovui – likę 25 proc. Mūšį Jungtinėse Valstijose transliuos DAZN televizija.

Titulo gynybai lietuvis ruošis JAV – intensyvioje 8 savaičių stovykloje. Apie jo pasiruošimą kovai bus kuriamas dokumentinis filmas.

E.Stanionis WBA čempiono diržą iškovojo pernai balandį, kai įveikė rusą Radžhabą Butajevą.

Įdomu, kad V.Ortizui jaunesniajam tai nebus pirmoji kova prieš Lietuvos boksininkus – 2021-aisiais jis įveikė Egidijų Kavaliauską.

WBO nuotr./Vergilas Ortizas jaunesnysis
WBO nuotr./Vergilas Ortizas jaunesnysis

Tiek E.Stanionis (14 pergalių, 9 nokautai), tiek V.Ortizas jaunesnysis (19 pergalių, visos nokautais) profesionalų ringe dar nėra pralaimėję.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką