Visgi praėjus porai dienų po kovos įveiktas N.Kanišauskas instagrame pasidalijo prieštaringu įrašu, kuriame netiesiogiai kaltina varžovą antidopingo taisyklių nesilaikymu.
„Ačiū visiems, kurie palaikė, ir atsiprašau, kad nuvyliau. Tikėjausi garbingos kovos, bet gavau – negarbingai. Tuštybių mugė, kaip ir sakiau. Viliuosi ateityje sulaukti revanšo, kuriame abu praeisime antidopingo kontrolę – nesvarbu, kokiame svoryje būtume. Kas suprato, kas įvyko – tas suprato. Kas ne – jų nuomonės nepakeisiu.
Ačiū“, – rašė kovotojas.
D.Dirkstys instagrame taip pat pasidalijo žinute, kurioje teigia, kad pergalę lėmė disciplina.
„Šiai kovai paaukojau visą vasarą. 2-3 treniruotės per dieną. Griežtas mitybos režimas. Miego disciplina. Nė karto naktiniame klube. Maksimalus fokusas į kiekvieną detalę. Atsisakyta renginių ir pramogų – viskas dėl poilsio ir pasiruošimo kitai treniruotei. Tai nebuvo tik treniruočių stovykla – tai buvo gyvenimo būdas. Viskas dėl vieno tikslo – dominuoti kovoje be kompromisų“, – rašė D.Dirkstys.

