Eimantas Stanionis – tarptautinio jaunimo bokso turnyro Vokietijoje nugalėtojas

Tradiciniame tarptautiniame „Brandenburg Cup“ jaunimo (iki 18 metų) bokso turnyro Vokietijoje nugalėtoju tapo Lietuvos boksininkas Eimantas Stanionis (iki 64 kg, 16 dalyvių). Finale lietuvis rezultatu be didesnio vargo 15:6 nugalėjo prancūzą Yannicką Dehezą. Praėjusiais metais šiose varžybose E. Stanionis tenkinosi antrąja vieta.
Eimantas Stanionis
Eimantas Stanionis / boksopasaulis.lt nuotr.
Temos: 1 Boksas

Pakeliui į finalą kaunietis laimėjo tris kovas – aiškia persvara trečiame raunde privertė pasiduoti estą Ilją Andrejevą, 15:8 nepaliko jokių šansų Airjos atstovui Davidui Roche bei rezultatu 13:10 pranoko kanadietį Arturą Biarslanovą, rašo boksopasaulis.lt.

Varžybose jėgas išbandė, tačiau ant nugalėtojų pakylos neužlipo Viktor Komkov (52 kg), Mindaugas Bankauskas (56 kg), Ignas Kuodelis (60 kg), Artiom Volkov (69 kg) ir Tomas Pivorunas (75 kg).

Turnyre dalyvavo 145 kovotojai iš Austrijos, Belgijos, Kanados, Čekijos, Danijos, Estijos, Prancūzijos, Vokietijos, Vengrijos, Airijos, Norvegijos, Lenkijos, Portugalijos, Rusijos, Škotijos, Švedijos, Velso ir Lietuvos.

Šios varžybos laikomos vienu iš pasiruošimo etapų prieš spalio 15–28 dienomis Bankoke (Tailandas) įvyksiantį pasaulio jaunimo bokso čempionatą.