Europos imtynių čempionate Vytas Čumakovas liko 15-tas

Serbijos sostinėje vykstančiame Europos imtynių čempionate penkioliktąją vietą tarp 20 dalyvių svorio kategorijoje iki 60 kg užėmė Vytas Čumakovas.
Imtynės
Imtynės / Imtynes.lt nuotr.
Temos: 2 Londonas Imtynės

Lietuvos laisvųjų imtynių atstovas aštuntfinalyje 0:4, 1:3 pralaimėjo aštuntąją vietą galutinėje įskaitoje užėmusiam vokiečiui Tomui Schleicheriui bei pasitraukė iš kovos dėl apdovanojimų.

Senojo žemyno čempiono auksą šioje svorio kategorijoje iškovojo azerbaidžanietis Toghzulas Asgarovas, finale privertęs pasiduoti Bulgarijos imtynininką Anatolijų Guideą.

Bronzos apdovanojimais tenkinosi Rusijos atstovas Rasulas Murtazalijevas bei gruzinas Malchazas Zarkua.

Svorio kategorijoje iki 55 kg Šarūnas Jurčys aštuntfinalyje 0:1, 0:6 turėjo pripažinti sidabrą vėliau iškovojusio gruzino Besariono Gočiašvilio pranašumą, paguodos varžybose 0:3, 0:7 nusileido būsimajam bronzos medalininkui turkui Ahmetui Pekerui ir liko paskutinis tarp devyniolikos šios svorio kategorijos dalyvių.

Europos čempionu šioje svorio kategorijoje tapo Rusijos atstovas Džamalas Otarsultanovas, o antrojo bronzos medalio savininku – bulgaras Radoslavas Velikovas.

Šios svorio kategorijos 19 imtynininkų klasifikacijos pirmenybių organizatoriai kol kas nepateikė.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams