Europos imtynių jaunimo čempionate A.Sekus užėmė dešimtą vietą

Bulgarijoje vykstančiame Europos jaunimo imtynių čempionate šeštadienį kovas pradėjo graikų–romėnų imtynių atstovai.
Temos: 1 Imtynės

Pirmoji „klasikų“ varžybų diena nebuvo sėkminga Lietuvos atstovams, teigiama išplatintame pranešime spaudai.

Svorio kategorijos iki 60 kg Artūras Sekus pirmoje kovoje 2:1 (2:1, 2:8, 1:0) įveikė Maksimą Mamulatą iš Moldovos, tačiau aštuntfinalyje 0:2 (0:3, 0:4) pralaimėjo armėnui Aleksanui Mikelianui ir tarp 21 kovotojo liko dešimtoje vietoje.

Nugalėtoju šioje svorio kategorijoje tapo Kamranas Mammadovas iš Azerbaidžano. Jis finale 2:0 (1:0, 3:0) nugalėjo Lenurą Temirovą iš Ukrainos.

Bronzos medaliai įteikti Ildusui Jamukovui iš Rusijos bei turkui Hasanui Tashinui Ozkului.

Svorio kategorijoje iki 74 kg Laimonas Gečas pradžioje 2:0 (2:1, 2:0) nugalėjo Ridvaną Asanovą iš Ukrainos, tačiau aštuntfinalyje 0:2 (0:1, 0:2) pralaimėjo turkui Mehmetui Ali Kocukosmanui ir liko keturioliktoje vietoje. Iš viso galynėjosi 26 šios svorio kategorijos atletai.

Čempionu tapo Viktoras Loerinczas. Finale vengras 2:0 (1:0, 3:2) įveikė švedą Janą Alexanderė Jersgreną.

Bronza atiteko rusui Bilanui Nalgijevui ir lenkui Mateuszui Lukaszui Wolny.

Sekmadienį jėgas išmėgino trys lietuviai – Ramūnas Dagys (55 kg), Eivydas Sekus (66 kg) ir Marijus Grygelis (120 kg).