2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Imtynininko Edgaro Venckaičio palydėtuvėse į Rio – pašmaikštavimas apie alų ir brendį

Vienintelis mūsų šalies imtynininkas Edgaras Venckaitis, iškovojęs kelialapį į 2016 metų olimpines žaidynes, buvo palydėtas į Braziliją. Vilniaus oro uoste su trisdešimtmečiu „klasiku“ iš Tauragės atsisveikino giminės, federacijos atstovai, bendražygiai imtynininkai ir draugai.
Edgaro Venckaičio išlydėtuvės
Edgaro Venckaičio išlydėtuvės / imtynes.lt nuotr.

Lietuvos imtynių federacijos garbės prezidentas, pasaulio imtynių čempionas Rimantas Bagdonas trumpoje kalboje palinkėjo gerų burtų, šaltų nervų ir sėkmės.

Savo ruožtu E.Venckaitis patikino, kad negailės savęs ir atiduos visas jėgas ant olimpinio kilimo.

„Iš devynioliktuko yra du atletai, kurie, mano manymu, turėtų būti turnyro autsaideriais. Jie abu turi keistas pavardes – Craigas Milleris iš Naujosios Zelandijos ir Alexanderis Manuelis Torresas iš Venesuelos. Vienas drąsiai galėtų reklamuoti alų, o kitas brendį, – šmaikštavo geros nuotaikos nestokojantis olimpietis.

– Vat juos ir norėčiau pirmame rate gauti „prasikvėpavimui“. Na, o jei burtai kris kitaip, kausiuos iki paskutinės sekundės su geriausiais pasaulio imtynininkais.

Olimpinėse žaidynėse pamirštami praeities nuopelnai, daug ką lemia psichologija. Šioje vietoje mano nervai tvirti, mėginsiu suvaldyti situaciją ir varžovams diktuoti savo sąlygas“.

Edgaras Venckaitis Rio de Žaneiro „Carioca“ arenoje startuos rugpjūčio 16 dieną. Savo varžovus svorio kategorijoje iki 66 kilogramų trenerių Mindaugo Ežerskio, Ruslano Vartanovo ir Jono Sabučio auklėtinis sužinos varžybų išvakarėse.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką