Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 12 31, 11:36

Kalėdiniame imtynių turnyre Baltojoje Vokėje – daugiau kaip 40 atletų

Imtynių geografija Lietuvoje plečiasi. Ši sporto šaka atkeliavo ir į Šalčininkų rajoną. Dviejų trenerių, buvusių graikų-romėnų imtynininkų Edmundo Narodovskio ir Alfredo Milevskio iniciatyva jau daugiau kaip metus Baltoje Vokėje įsikūrusiame Mizgaičio imtynių klube vyksta treniruotės. Šiuo metu pratybas lanko daugiau nei 30 Baltosios Vokės E.Ožeškovos ir „Šilo“ vidurinių mokyklų moksleivių.
Varžybų Baltojoje Vokėje akimirkos
Varžybų Baltojoje Vokėje akimirkos / imtynes.lt nuotr.

Treneriai jau gali pasidžiaugti labai gerais savo auklėtinių rezultatais. Balandį Šiauliuose vykusiose šalies jaunučių (iki 15 metų) pirmenybėse Tomašas Solovjovas ir Vladislavas Urinovičius iškovojo bronzos medalius. Gegužę Kupiškyje vykusiose Lietuvos vaikų pirmenybėse Darjušas Daukševičius taip pat užėmė trečiąją vietą.

Prieš porą savaičių jaunieji Baltosios Vokės imtynininkai dalyvavo tarptautiniame graikų-romėnų imtynių turnyre Aukštaitijos taurei laimėti. Panevėžyje Robertas Ivanovskis (62 kg) iškovojo antrą vietą, o Ernestas Ivanovskis (38 kg) ir Vladislavas Urinovičius (44 kg ) į namus grįžo su bronziniais apdovanojimais.

Metams baigiantis treneriai surengė imtynių Kalėdinį turnyrą ir į Baltąją Vokę pakvietė imtynininkus iš Vilniaus miesto ir rajono bei Trakų. Pasigalynėti į varžybas atvyko 45 jaunieji atletai. Susirinkę žiūrovai negailėjo audringų plojimų tituluotam imtynių meistrui, sostinės atletus atlydėjusiam pasaulio ir Europos čempionatų prizininkui Valdemarui Venckaičiui.

Varžybas stebėjusi Baltosios Vokės E.Ožeškovos vidurinės mokyklos direktorė Miroslava Šostak neslėpė, kad renginys pranoko lūkesčius. „Geri pedagogai Edmundas Narodovskis ir Alfredas Milevskis sužibėjo kaip treneriai. Nustebino sėkmingas jų auklėtinių pasirodymas ir triukšmingas sirgalių palaikymas. Atmosfera salėje buvo puiki. Tikra kalėdinė šventė. Baltojoje Vokėje yra vos 1000 gyventojų, todėl sveikintina kiekviena iniciatyva, teigiamai garsinanti miestelį. Mūsų imtynininkai atlieka gražią socialinę misiją ir, tikiuosi, kad į šią veiklą įsitrauks dar daugiau jaunimo“, – džiaugėsi mokyklos direktorė.

Šeimininkai liko patenkinti rezultatais – keturi Baltosios Vokės imtynininkai iškovojo aukso medalius, net 9 atletai pasidabino sidabro apdovanojimais ir keturiems sportininkams atiteko bronza.

Turnyro nugalėtojais tapo:

(svorio kategorija iki 26 kg) Erikas Gaidamovičius

(iki 29 kg) Danielius Šostakas

(iki 32 kg) Germanas Daukševičius

(iki 35 kg) Laimis Čižas

(iki 38 kg)  Albertas Jočas

(iki 42 kg) Ernestas Ivanovskis

(iki 47 kg) Artūras Snetkovas

(iki 59 kg) Jokūbas Basijokas

(iki 63 kg) Ruslanas Radžiūnas

(iki 69 kg) Ričardas Ivanovas

(iki 76 kg) Albertas Urgalevič

(iki 80 kg) Sigitas Ivoškis

(iki 85 kg) Gytis Šaduikis

(daugiau kaip 95 kg) Tomas Gumuliauskas

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką