Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune prasidėjo tarptautinis Algirdo Šociko vardo bokso turnyras

boksas, pirštinės, ringas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Penktadienį vyks septyniolika kovų, kuriose jėgas išmėgins ir dešimt Lietuvos boksininkų.
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ketvirtadienį Kaune prasidėjo XIV tarptautinis Algirdo Šociko vardo bokso turnyras, kuriame dalyvauja šešios dešimtys atletų iš dešimties valstybių – Airijos, Baltarusijos, Estijos, Latvijos, Norvegijos, Rusijos, Suomijos, Švedijos, Vokietijos ir Lietuvos.

Pirmąją varžybų dieną į ringą kopė devyni lietuviai ir tik keturiems pavyko įveikti savo varžovus. Pergales pavyko iškovoti Aurimui Naudžiui (60 kg), Vladimirui Milevskiui, Donatui Mačianskui (abu – 75 kg) ir Eugenijui Tutkui (91 kg).

Tiesa, nugalėtoju ketvirtadienį buvo paskelbtas ir penktasis lietuvis – Tadas Tamašauskas (81 kg), kurio varžovas iš Norvegijos susirgo. Nesėkmes turnyro ketvirtfinalyje patyrė Gytis Vaitkus, Ruslanas Jefremovas (abu – 57 kg), Simas Vološinas (60 kg), Vidmantas Žibikas (69 kg) bei Aidas Petruškevičius (91 kg).

Pirmoji varžybų diena pasižymėjo atkakliomis kovomis – net keturiose kovose nugalėtojas paaiškėjo po papildomo teisėjų balsavimo, o vienoje nugalėtojas paaiškėjo tik kompiuteriui susumavus mažuosius taškus. Penktadienį vyks septyniolika kovų, kuriose jėgas išmėgins ir dešimt Lietuvos boksininkų.

Pirmosios turnyro Kaune dienos rezultatai:

57 kg
Sergej Kunicyn (Baltarusija) – Gytis Vaitkus +3:3
(mažieji taškai 8:6)
Dmitrijs Gutmans (Latvija) – Nikolaj Zaicev (Estija) RSC 3R
Ryan Linndberg (Airija) – Ruslanas Jefremovas 7:1

60 kg
Aurimas Naudžius – Juri Jaanissoo (Estija) 9:0
Eduard Schmidt (Vokietija) – Artjoms Ramlavs (Latvija) +0:0
(mažieji taškai – 0:0; teisėjų sprendimu – 3:2)
Ruslan Birganov (Rusija) – Simas Vološinas 4:1
Vazgen Safarjants (Balt.) – David Oliver Joyce (Airija) 2:0

64 kg
Michail Bakatura (Baltarusija) – Erich Fuhr (Vokietija) 3:0
Philip Sutcliffe (Airija) – Aleksandre Jacobsen (Norv.) 3:0

69 kg
Willie McLaughlin (Airija) – Vidmantas Žibikas 8:1

75 kg
Vladimir Milevskij – Sedula Abdulai (Vokietija) +1:1
(mažieji taškai – 2:2; teisėjų sprendimu – 4:1)
OKane Eamonn (Airija) – Glodi Erneste (Norvegija) 5:1
Donatas Mančianskas – Kaupo Arro (Estija) +2:2
(mažieji taškai – 5:5; teisėjų sprendimu – 4:1)
Vitalij Bondarenko (Baltar.) – Vladimir Sidorov (Rus.) 4:1

81 kg
Tadas Tamašauskas – Alexander Hagen (Norvegija) WO
Ainar Karlson (Estija) – Sami Enbom (Suomija) +0:0
(mažieji taškai – 0:0; teisėjų sprendimu – 5:0)

91 kg
Artiom Čarniakevič (Baltar.) – Aidas Petruškevičius 4:3
Eugenijus Tutkus – Spartak Bachtijarov (Rusija) 4:3

+91 kg
Ruslan Kakuškin (Baltar.) – Eric Brechlin (Vokietija) 1:0

P.S.: RSC 3R – nugalėjo aiškia persvara trečiame raunde; WO – nugalėjo be kovos.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką