Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kovotojas Sergejus Maslobojevas: „Man reikalinga moteris, o ne mužikė“

Sergejus Maslobojevas ir jo širdies draugė Tatjana
Asmeninio albumo nuotr. / Sergejus Maslobojevas ir jo širdies draugė Tatjana
Šaltinis: sportas.info
0
A A

Taiklūs smūgiai, sužalotas veidas, pralietas kraujas, galiausiai – nokautas, palydimas ovacijų. Kovotojus ringe stebintys žiūrovai dažniausiai tikisi būtent tokios įvykių eigos. Tačiau ne visi.

Kovą sekančios sportininkų širdies draugės pergyvena kiekvieną smūgį mylimajam, o po kovos lekia į drabužinę, kur tenka valyti kraują, dėti ledą prie sumuštų vietų, padėti nepalūžti po pralaimėjimo arba kartu pasidžiaugti pergale.

Žiūrėti į talžomą mylimąjį sugeba reta moteris, todėl daugelis savo vyrų laukia namie.

Vieno garsiausių Lietuvos bušido kovotojų, neseniai bokso ringe debiutavusio 24 metų klaipėdiečio Sergejaus Maslobojevo širdies draugė, jo bendraamžė Tatjana mylimojo kovų nepraleidžia.

„Be abejo sunku. Metinę adrenalino dozę gaunu. Kovos metu nieko nematau, nieko negirdžiu, atsiriboju nuo visko. Daugelis kitų kovotojų draugių neina žiūrėti kaip jų vyrai kaunasi, o aš negaliu. Turiu būti šalia, turiu matyti kas kaip yra ir jei kažkas ne taip – turiu padėti“, – pasakojo vilnietė Tatjana Filipova.

Rugsėjo pabaigoje Vilniuje vykusiame „Bigger‘s Better 7“ bokso turnyre, kuriame Kuvalda vadinamas sportininkas turėjo pripažinti rumuno Constantino Bejenaru pranašumą, Tatjanos buvo sunku nepastebėti. Moterį puošė marškinėliai su užrašu „Mrs. Kuvalda“.

„Buvome visa komanda, gal 20 žmonių, tik ant kitų marškinėlių buvo užrašas „Kuvalda team“. Buvome tokia originali Sergejaus palaikymo grupė“, – pasakojo Tatjana.

Dėl šios moters S. Maslobojevas prieš daugiau nei metus paliko uostamiestį ir persikėlė gyventi į sostinę. Aerobikos trenere dirbanti Tatjana nė karto nepriekaištavo mylimajam dėl pasirinkto kovotojo kelio.

„Kiekviena moteris privalo gerbti savo vyro pasirinkimą, jokiu būdu jo nevaržyti, leisti eiti pirmyn, progresuoti ir visą laiką palaikyti“, – tikino Tatjana.

Ekstremaliu sportu ir kovos menais besidominti moteris kartu su draugu ne tik žiūri kovas, bet ir neretai aptaria techninius elementus. Vis dėlto, pati eiti į ringą, tikina, nesusigundysianti.

„Oi, ne, – juokiasi, – Zuiki, ar leistum man eiti į ringą muštis?“
 
Sergejus kaip kirviu nukerta: „Moteris man reikalinga, kad mane palaikytų morališkai, gal net ir fiziškai. Užtenka, kad aš einu į ringą, psichologiškai išsenku, man reikia, kad padėtų atsistatyti, o ne papildomai stresuoti dėl jos. Man reikalinga moteris, o ne mužikė.“

Nusijuokusi Tatjana pripažįsta, kad gyvenimas su stipriu ir raumeningu vyru, kurio pavydi daugelis merginų – tik gražus fasadas, už kurio slepiasi ne tokia linksma kasdienybė.

„Žiūrovai mato tik tą gražiąją pusę, visą, kas jau yra suformuota, išdirbta, o aš matau visą procesą: kaip jis eina į treniruotes, kaip grįžta namo, atsisėda ir žiūri į vieną tašką 20 min. Sunku. Bet toks žmogaus pasirinkimas, čia yra jo aistra ir aš turiu jį palaikyti. Jei jis nuspręs mesti sportą aš jį taip pat palaikysiu, jei manysiu, kad tai yra teisingas sprendimas“, – sakė T. Filipova.

„Ji mano Merė Popins“, – meiliai apie mylimąją atsiliepė kovotojas.

sportas.info
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Bušido Boksas
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką