Kristupas Šleiva ir Mantas Knystautas – Europos jaunimo graikų-romėnų imtynių vicečempionai

Sekmadienį Lenkijoje pasibaigusiame Europos jaunimo (iki 20 metų) imtynių čempionate sidabro medalius graikų-romėnų imtynių varžybose iškovojo tik finaluose nesėkmes patyrę Kristupas Šleiva (svorio kategorija iki 55 kg) bei Mantas Knystautas (120 kg).
Kristupas Šleiva
Kristupas Šleiva / Valdo Malinausko nuotr.

Svorio kategorijos iki 55 kg turnyre K.Šleiva pakeliui į finalą 9:0 nugalėjo vengrą Bencę Kovacsą, 11:4 įveikė gruziną Gizo Meladzę, pusfinalyje 8:0 nugalėjo slovaką Zoltaną Levai'ų ir tik finale 0:11 pralaimėjo čempionu tapusiam Muradui Mamadovui iš Azerbaidžano.

Svorio kategorijos iki 120 kg M.Knystautas pirmoje kovoje 2:1 įveikė lenką Erwiną Imbierskį, ketvirtfinalyje 6:1 privertė pasiduoti vengrą Adamą Mertsę, pusfinalyje 2:0 palaužė ruso Sergejaus Semionovo pasipriešinimą, tačiau lemiamą dvikovą 0:10 pralaimėjo gruzinui Bekai Kandelakiui.

Vieną pergalę turnyre iškovojęs Justas Petravičius (60 kg) liko penkioliktas, o pirmąsias kovas pralaimėję Martynas Nemsevičius (84 kg) ir Paulius Galkinas (66 kg) tenkinosi atitinkamai dvylikta ir septyniolikta pozicijomis.

Komandų rikiuotėje Lietuvos graikų-romėnų imtynių atletai su 18 taškų užėmė dešimtąją vietą tarp 30 ekipų.