Lietuvos bokso čempionate paaiškėjo pusfinalių dalyviai

Įsibėgėja Šilutėje vykstantis Lietuvos bokso čempionatas. Po ketvirtadienį vykusių kovų paaiškėjo pusfinalių dalyviai, kurie užsitikrino mažiausiai bronzos medalius.
Edgaras Skurdelis (Šilutė) prieš Justus Paajanen (Suomija)
Temos: 1 Boksas

Svorio kategorijos iki 52 kg ketvirtfinalyje Marius Kontrimas jau pirmame raunde įveikė Mantvydą Matlauską. Pusfinalyje M.Kontrimas susitiks su titulą ginančiu daugkartiniu Lietuvos čempiono Mariumi Vyšniausku.

Svorio kategorijoje iki 57 kg Klaidas Juozaitis taškais 4:1 nugalėjo Antaną Šatkauską. Pusfinalyje K.Juozaitis susitiks su čempionato favoritu laikomu Edgaru Skurdeliu. Kitame pusfinalyje kovos praėjusių metų Lietuvos čempionai Mindaugas Bankauskas ir Gilvinas Lukošiūnas. Pernai M.Bankauskas triumfavo svorio kategorijoje iki 56 kg, o G.Lukošiūnas laimėjo iki 60 kg kategorijoje.

Trys ketvirtfinalio dvikovos vyko svorio kategorijoje iki 63 kg. Marius Lopecius taškais 5:0 nugalėjo Aurimą Vilcauską, o Laimonas Raibikis tokiu pat rezultatu pranoko Kęstutį Stupurą. Alanas Plavko trečiame raunde įrodė savo pranašumą prieš Ernestą Atstupėną.

Svorio kategorijoje iki 69 kg čempiono titulą ginantis Saimonas Banys 5:0 nugalėjo Domantą Arvasevičių. Pusfinalyje S.Banys susitiks su Davidu Ratovičiumi, kuris ketvirtfinalyje pirmame raunde įveikė Edgarą Ciuksą. Kitame ketvirtfinalyje Vilius Ališauskas 5:0 pranoko Lauryną Mačiulį ir pusfinalyje susitiks su Deividu Giruliu, kuris antrame raunde nugalėjo Gustą Giraitį.

Svorio kategorijoje iki 81 kg praėjusių metų čempionas Paulius Zujevas ketvirtfinalyje 5:0 nugalėjo Eigirdą Kasmočių. Pusfinalyje P.Zujevas pirštines surems su Tomu Sinkevičiumi, kuris į pusfinalį pateko be kovos. Kitame pusfinalyje susitiks Ąžuolas Zubė ir Vaidas Maciulevičius. Ketvirtfinalyje Ą.Zubė jau antrame raunde įrodė savo pranašumą prieš Marių Mozuraitį, o V. Maciulevičius 5:0 įveikė Kęstutį Nemanių.

Jau anksčiau paaiškėjo pusfinalių poros svorio kategorijose iki 91 kg ir virš 91 kg.

Lietuvos čempionato pusfinaliai vyks penktadienį. Finalai šeštadienį prasidės 14 val. Čempionato kovos vyksta Šilutės Vydūno gimnazijos sporto salėje (Atgimimo al. 3).

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai