Lietuvos vyrų bokso čempionate 17-metis Ričardas Kuncaitis užsitikrino medalį

Kaune Lietuvos kūno kultūros akademijos sporto salėje vyksta Lietuvos bokso čempionatas. Paaiškėjo vyrų pusfinalio dalyviai.
R.Kuncaitis
Auganti Lietuvos bokso žvaigždė Ričardas Kuncaitis / A.Pliadžio/LTOK nuotr.

Pergales iškovojo ir medalius užsitikrino dar aštuoni čempionų titulus ginantys boksininkai. Kaunietis Ruslanas Jefremovas (svorio kategorija iki 56 kg) net 16:1 nugalėjo kretingiškį Aurimą Anužį, kitas Kauno atstovas Aurimas Naudžius (iki 60 kg) 10:0 nepaliko vilčių Miroslavui Ustinovičiui iš Vilniaus rajono.

Praėjusiais metais panaikintoje 57 kg svorio kategorijoje triumfavęs klaipėdietis Gytis Vaitkus (iki 60 kg) 9:0 nugalėjo kaunietį Kęstutį Kairį, kauniečiui Deividui Kliučiakui (iki 64 kg) antrame raunde varžovui atsisakius tęsti kovą įskaityta pergalė prieš kėdainiškį Mantą Masiulį, dar vienam Kauno boksininkui Egidijui Kavaliauskui (69 kg) trečiajame raunde įskaityta pergalė prieš vilnietį Vilių Lembutį, kitam sostinės atstovui Vladimirui Milevskiui antrajame raunde įskaityta pergalė prieš Mantą Rudį iš Klaipėdos, kaunietis Daugirdas Šemiotas (iki 81 kg) jau pirmajame raunde aiškia persvara nugalėjo alytiškį Aurimą Slavinską bei dar vienas laikinosios sostinės atletas Vitalijus Subačius (iki 91 kg) 6:1 įveikė šiaulietį Sigitą Striugą.

Antrąją pergalę iškovojo ir mažiausiai bronzos medalį užsitikrino šalies suaugusiųjų pirmenybėse debiutavęs praėjusių metų jaunimo olimpinių žaidynių čempionas 17-metis marijampolietis Ričardas Kuncaitis (64 kg), antroje kovoje 10:0 nugalėjęs kretingiškį Aleksą Vaserį.

Penktadienį vyks vyrų pusfinalio susitikimai bei moterų pirmenybių debiutas – dešimt dailiosios lyties atstovių išmėgins jėgas trijose olimpinėse svorio kategorijose. Kovų pradžia numatoma 15 val.

Lietuvos vyrų ir moterų čempionato nugalėtojai paaiškės šeštadienį.

Kitų kovų rezultatai:

Iki 56 kg: Mindaugas Bankauskas (Kėdainiai) – Edvinas Bulota (Kaunas) 7:6, Vaidas Zubrikovas (Jonava) – Simas Vološinas (Panevėžys) 3:2, Karolis Semėnas (Vilnius) – Rytis Smikas (Jonava) 7:4.

Iki 60 kg: Edgaras Skurdelis (Šilutė) – Aurimas Kornilevičius (Kaunas) aiškia persvara laimėjo E.Skurdelis.

Iki 64 kg: Evaldas Korsakas (Radviliškis) – Robertas Sniečkus (Kaunas) 8:7.

Iki 69 kg: Liutauras Zelianekas (Kauno raj.) – Marius Palionis (Kaunas) 4:3.

Iki 75 kg: Karolis Macežinskas (Kaunas) – Vytautas Jankauskas (Marijampolė) 5:1, Donatas Macianskas (Vilnius) – Ernestas Dapkus (Šiauliai) 4:0, Eduardas Špakovas (Vilnius) – Vadimas Fridunovas (Vilnius) 0:0.

Iki 81 kg: Andrejus Tkaličius (Kėdainiai) – Gytis Matikovas (Kaunas) 1 rounde G.Matikovas pasidavė. Mindaugas Vyšniauskas (Marijampolė) – Artūras Logvinovas (Klaipėda) 1 rounde A.Logvinovas pasidavė.

Iki 91 kg: Darius Garbaliauskas (Šiauliai) – Paulius Zijevas (Kėdainiai) 3:0, Eugenijus Tutkus – Aleksandras Baranovas (abu iš Vilniaus) 2 rounde A.Baranovas pasidavė.