-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!

Mindaugas Mizgaitis imtynių turnyre Turkijoje liko per žingsnį nuo medalio

Turkijoje vyko tarptautinis „Vehbi Emre“ graikų-romėnų imtynių turnyras, kuriame iš trijų varžybose dalyvavusių Lietuvos atletų aukščiausią penktąją vietą iškovojo sunkiasvoris Mindaugas Mizgaitis.
Mindaugas Mizgaitis
Mindaugas Mizgaitis / imtynes.lt nuotr.

Svorio kategorijoje iki 130 kilogramų Pekino olimpinių žaidynių prizininkas pirmoje imtyje išvargo pergalę prieš turką Arslaną Ali Nailą (6:3).

Kita M.Mizgaičio dvikova buvo trumpesnė – jis jau pirmame kėlinuke (2:43) ant menčių paguldė 2013 metų Europos čempionato prizininką Guramą Pherselidzę iš Gruzijos.

Pusfinalyje M.Mizgaitis pečius surėmė su turku Atilla Guzeliu. Dvikova prasidėjo be žvalgybos ir po kelių sekundžių lietuvis nesėkmingai atliko metimą per save. Po šio veiksmo turkas išsiropštė į viršų ir atliko ridenimą parteryje (rezultatas 1:3).

Kovoje dėl bronzos su Baltarusijos imtynininku Kirilu Gryščenka atletai taškų neiškovojo. Teisėju nuomone imties pabaigoje M.Mizgaičio varžovas buvo aktyvesnis, todėl pergalę skyrė baltarusiui.

Svorio kategorijoje iki 85 kg Laimutis Adomaitis pralaimėjo turkui Basarui Metehanui (1:4). Už palankų rezultatą turkas drąsiai gali dėkoti kilimo arbitrui. Spaudžiamas sirgalių teisėjas nutraukė eilinį Laimučio puolimą ir, be ilgesnių svarstymų, įspėjo joniškietį. Priverstiniame parteryje L.Adomaitis neatsilaikė prieš turko ataką, prarado du taškus, o vėlesnius mėginimus atlikti veiksmą blokavo turkas.

Tame pačiame svoryje Julius Matuzevičius tris kartus praleido ruso Gamzato Jusupovo atakas abipusiame paėmime ir susitikimą pralaimėjo jau pirmame kėlinuke.

Abu Lieruvos atletai liko už dešimtuko ribos.

Tarptautiniame graikų-romėnų imtynių turnyre Stambule kovojo 140 imtynininkų iš 12 valstybių.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?