Dabar populiaru
Publikuota: 2014 spalio 22d. 09:08

Mušamo teisėjo neužstojęs boksininkas Algirdas Baniulis: „Nenorėjau veltis į problemas“

Jaunimo bokso čempionatas
organizatorių nuotr. / Jaunimo bokso čempionatas

Šalies internetinę erdvę „susprogdinęs“ jaunasis Lietuvos boksininkas Algirdas Baniulis nutarė paaiškinti, kodėl per Europos jaunimo bokso čempionato aštuntfinalio kovą jis greitai pasitraukė iš ringo, kuomet jo varžovas pradėjo mušti mačo teisėją.

 

Prisijunkite prie daugiau nei 11 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.​

Neįtikėtinas įvykis atsitiko pirmadienį Kroatijos sostinėje Zagrebe, per ten vykstantį Europos jaunimo bokso čempionatą, kuriame kovoja ir mūsų šalies atstovai. Aštuntfinalio akistatoje svorio kategorijoje iki 81 kg pergalę kovoje su šeimininku Vido Lončaru anksčiau laiko iškovojęs lietuvis Algirdas Baniulis nesugebėjo net piršto pajudinti, kai kroatas iš apmaudo pradėjo mušti ringo teisėją. Šiam buvo sulaužyti šonkauliai ir diagnozuotas smegenų sutrenkimas.

Tiek šalies, tiek ir užsienio žiniasklaida akcentavo, kad Zagrebo arenoje kilusiame incidente buvo du pagrindiniai dalyviai – mušantis lenkų teisėją Maciejų Dziurgotą kroatas ir iš ringo labai greitai besitraukiantis lietuvis.

VIDEO: Lietuvos boksininkas A.Baniulis pabėgo iš ringo, kai varžovas mušė teisėją

Po muštynių paaiškėjo, kad V.Lončarą šalies bokso federacija diskvalifikavo neapibrėžtam laikui – galutinį sprendimą dėl sportininko karjeros tars Tarptautinė bokso federacija.

Tuo tarpu internautai pasidalijo į dvi grupes – sportininką palaikančius bokso žinovus, kurie akcentuoja taisykles ir teigia, kad kitaip A.Baniulis pasielgti negalėjo, ir sporto mėgėjus, kurie akcentuoja žmogiškąsias vertybes ir tikina, kad bėgimas iš ringo nebus gražiausias A.Baniulio karjeros prisiminimas.

Nenorėjau veltis į problemas, nes būtų nukentėjusi visa rinktinė bei, žinoma, aš pats. Juk niekas nežino, kaip būtų susidėlioję įvykiai ringe.

Kodėl Lietuvos boksininkas A.Baniulis neužstojo mušamo teisėjo, o neatsisukdamas pasitraukė iš ringo? A.Baniulis per portalą boksopasaulis.lt išplatino viešą pareiškimą, kuriame aiškino savo poelgį.

„Nenorėjau veltis į problemas, nes būtų nukentėjusi visa rinktinė bei, žinoma, aš pats. Juk niekas nežino, kaip būtų susidėlioję įvykiai ringe. Privalėjau būti atsargus. Būčiau buvęs diskvalifikuotas iš čempionato, kuris yra man labai svarbus. Rytoj (trečiadienį) aš kovosiu dėl Europos čempionato medalio ir man labai apmaudu skaityti visus šiuos juodinančius straipsnius ir komentarus. Didžiuojuosi, kad esu lietuvis ir kovoju vardan savo mylimos šalies. Rytoj atiduosiu visas jėgas. Visų labai prašau supratingumo“, – teigė A.Baniulis.

Temos: 1 Boksas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:42
09:25
01:07

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką