Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Nokautu tailandietį įveikęs Sergejus Maslobojevas: stengiausi ištampyti, pramesti ir nubausti

Pastaruosius du mėnesius Sergejus Maslobojevas leidžia Tailande, kur treniruojasi ir kartu su šeima bei kolegomis aktyviai leidžia laisvalaikį. Kam treniruotis be kulminacijos, tiesa? Kuvaldos pavarde garsėjantis „Sparta Fight Gym“ sportininkas galvoja taip pat – gavęs pasiūlymą susikauti su 24 metų vietiniu „Chalong“ stadiono sunkiasvorių čempionu Chaiyo Sitteacherjulunu net nedvejodamas priėmė iššūkį. Ir nugalėjo.
Sergejus Maslobojevas Tailande
Sergejus Maslobojevas Tailande / Sportininko asmeninio archyvo nuotr.

„Apie šią kovą sužinojau prieš keturias dienas, ypatingai pasiruošti negalėjau, tiesa, visą mėnesį prieš tai pilnu pajėgumu dirbau vietiniu stiliumi“,– kritiškai situaciją vertina kovotojas.

Kaip pavyko išpildyti savo ir Tailando trenerių lūkesčius, trumpai iš pačio Sergejaus lūpų.

– Kas buvo sunkiausia kovoje?

– Sunkiausia buvo pritapti prie vietinio Muay Thai stiliaus, iš tolimos distancijos varžovas pranašumą turėjo smūgiais kojomis, todėl mano įprastas darbas turėtų būti artimoje distancijoje, bet joje visuomet pavojinga prasileisti smūgį alkūne. Ačiū Dievui, išsisukau be stipresnių sužeidimų.

– Kokiomis varžovo silpnybėmis sugebėjote pasinaudoti, kad nugalėtumėte?

– Kaip ir pas visus tailandiečius, jo technikoje dominavo kojų smūgiai, bet atsiliko rankų ir darbas artimoje distancijoje. Jis nebuvo pratęs prie ištampymų prieš ataką, kuo ir stengiausi pasinaudoti – ištampyti, pramesti ir nubausti.

– Ar likote patenkintas savo technika? Ką darytumėte kitaip?

– Po kiekvienos kovos esu labai kritiškas sau, tai kažkuo girtis nelabai galėčiau. Nebent reiktų mokytis mažiau galvoti ir daugiau veikti, pasitikėti savo jėgomis.

– Ar dar kovosite Tailande?

– Kol kas nežinau, bet šiuo metu ruošiuosi kovai Kinijoje, kur rugpjūčio 27 dieną susitiksiu su labai rimtu varžovu Luisu Tavaresu. Jei nepatirsiu didesnių traumų, leisiu revanšuotis ir vakarykščiam varžovui, beveik dešimčia kilogramų už mane sunkesniam tailandiečiui.

„Chalong“ bokso stadiono vadybininkas minėjo, kad jei priimsiu revanšą, kovosime dėl jo titulo – „Chalong“ stadiono sunkiasvorių diržo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius