Osvaldas Bareikis IBSA planetos žaidynių dziudo imtynių turnyre iškovojo pergalę ir patyrė nesėkmę

Pietų Korėjoje vykstančių Tarptautinės aklųjų sporto asociacijos (IBSA) pasaulio žaidynių dziudo imtynių turnyre vienintelis Lietuvos atstovas Osvaldas Bareikis iškovojo vieną pergalę, patyrė pralaimėjimą ir medalių dalybose nedalyvavo.
Artūras Sakas, Osvaldas Bareikis ir Valdas Tutkus
Artūras Sakas, Osvaldas Bareikis ir Valdas Tutkus / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Temos: 1 Dziudo

Svorio kategorijos iki 66 kg turnyro pirmajame rate O. Bareikis įveikė indą Jaydeepkumarą Hridayą Singhą, tačiau antroje kovoje turėjo pripažinti japono Satoshio Fujimoto pranašumą, kuris vėliau liko septintas.

Šios svorio kategorijos čempionu tapo uzbekas Utkirdžonas Nigmatovas, finale vos per 30 sekundžių susitvarkęs su mongolu Munchbatu Aadžimu, o bronzos medaliai įteikti rusui Viktorui Rudenkai ir korėjiečiui Jongseokui Parkui.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas