Romas Fridrikas – tarptautinio imtynių turnyro Suomijoje prizininkas

Ilmajokyje (Suomija) vykusiame tarptautiniame Arvo Haavisto graikų-romėnų imtynių turnyre Romas Fridrikas iškovojo bronzos medalį.
Romas Fridrikas (antras iš dešinės) laimėjo trečią vietą imtynių turnyre Suomijoje.

Visaginietis svorio iki 130 kilogramų ketvirtfinalyje anksčiau laiko įveikė ukrainietį Arturą Boichuką (8:0), tačiau pusfinalyje nusileido būsimam turnyro nugalėtojui suomiui Eliasui Kuosmanenui (0:3).

Imtyje dėl bronzos šių metų pasaulio čempionato penktos vietos laimėtojas iš Lietuvos nepaliko vilčių estui Eerikui Pankui (10:2). Svoryje kovojo aštuoni atletai.

Mantas Knystautas (130 kg) ir Paulius Galkinas (77 kg; 13 dalyvių) liko penktose vietose.

Kitų imtynininkų rezultatai kuklesni – Konstantinas Kešanidis (72 kg; 12 dalyvių) užėmė devintą vietą, o Martynas Nemsevičius (87 kg; 10 dalyvių) liko dešimtas.

Tarptautiniame turnyre kovojo 78 atletai iš Ukrainos, Švedijos, Kazachstano, Kroatijos, Estijos, Egipto, Vokietijos, Danijos, Suomijos ir Lietuvos.