Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Rose Namajunas turi patarimų Ballams: išmokite tris lietuviškus žodžius

Lietuvių kilmės mišrių kovų žvaigždė Rose Namajunas žerdama gražius žodžius amerikiečiams apie Lietuvą juokais įspėjo į Prienus atvykusius krepšininkus Ballus.
Rose Namajunas
Rose Namajunas / „Scanpix“ nuotr.

„Jie ten sulauks tikrai gero maisto ir gėrimų, taip pat vakarėlių – tad turėtų laikytis toliau nuo šių dalykų. Taip pat ir nuostabių merginų!“ – juokėsi R.Namajunas.

Prieš 25 metus Milvokyje gimusi kovotoja yra aplankiusi mūsų šalį, kuri parūpo amerikiečiams, kai rungtyniauti į Prienų-Birštono „Vytauto“ komandą atvyko broliai LiAngelo ir LaMelo Ballai.

„Dauguma žmonių kalba angliškai, tad sunkumų nebus. Tačiau mano sužadėtinis ten viešėdamas vertėsi trimis žodžiais: „gerai“, „labas“ ir „ačiū“. Šiuos tris svarbius žodžius būtų gerai mokėti“, – tmz.com žurnalistui aiškino R.Namajunas.

Ji ištarė minėtus tris žodžius lietuviškai, o paskui paaiškino jų reikšmę.

R.Namajunas pridūrė, jog Ballai atkeliavo ne pačiu palankiausiu metu, kai Lietuvoje yra šalta. „Žiema ten gana atšiauri, aš visada lankydavausi vasarą – tuo metu ten nuostabūs paplūdimiai, labai gražu“, – pasakojo kovotoja.

Jai pačiai viešint Lietuvoje patiko ir laipynės, įrengtos aukštai medžiuose.

Kita svarbi kultūros dalis – krepšinis. „Krepšinis ten yra gyvenimas, mano mama sako, kad kaip religija. Jei žaidžiate krepšinį, būsite mylimas“, – pabrėžė R.Namajunas.

„Scanpix“ nuotr./Rose Namajunas
„Scanpix“ nuotr./Rose Namajunas

Tmz.com pristatė R.Namajunas kaip superatletę, kuri pati kilusi iš Lietuvos.

„Aš šalia savęs turiu ir tikrą ekspertę – mano mama yra iš Lietuvos“, – pažymėjo R.Namajunas.

Jos šeima emigravo iš Lietuvos 1991 metais. Vaikystėje ji bendraudavo telefonu lietuviškai su senelėmis, kurių viena padėjo auginti ir kovotojos brolį.

Rose Namajunas vardas buvo skirtas jos prosenelės Rožės Gotšalkaitės-Namajūnienės garbei. Jos prosenelis Juozas Namajūnas buvo nepriklausomos Lietuvos karininkas, buvęs Sovietų Sąjungos politinis kalinys, nužudytas 1968 metais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Reklama
Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius