Dabar populiaru
Publikuota: 2016 vasario 20d. 23:36 , atnaujinta: 2016 vasario 21d. 15:30

S.W.A.T. 57 kovos: kruvinas nokautas, merginų boksas ir debiutantų pergalės

„Niekas nežino, kiek turi jėgų, kol jų neišbandė“, – tokiu šūkiu šeštadienį į renginių oazę „Crystal club“ Kaune kovinių menų gerbėjus pakvietė laikinosios sostinės sporto klubas „Dainralfas Gym“ bei Lietuvos bušido federacija. 57-ąjį kartą surengtame kovų turnyre S.W.A.T. žiūrovai išvydo dvylika kovų, tarp kurių dvi – tarptautinės. Ringe kumščiavosi ir merginos.

Tai buvo puikus vakaras Kauno „Dainralfo gym“ atstovams, galėjusiems pasitikrinti savo gebėjimus. Net devyniose iš dvylikos kovų ringe pasirodė būtent su šio sporto klubo vėliava į ringą stojantys kovotojai.

Pergalingai pasirodė ir naujokai – pernai įsikūrusio Kauno „Otso gym“ auklėtiniai. Viena iš tarptautinių kovų baigėsi lietuvio, kita – lenko pergalėmis, o vakaro desertu tapo dailiosios lyties atstovių dvikova.

Susirinkusiuosius pasveikino Lietuvos bušido federacijos įkūrėjas bei prezidentas Donatas Simanaitis, iškart pakvietęs į 58-ąjį S.W.A.T., kuris jau kovo 5 d. vyks Klaipėdoje.

Kovų sąrašas:

64 kg Dovydas Rimkus („Dainralfas gym“, Kaunas) prieš Simą Lukšį („Gladiator gym“, Marijampolė)

Jau pirmajame raunde pradėtas skaičiuoti nokdaunas. Į nemalonią situaciją pateko svečias iš Marijampolės. Antrajame raunde kauniečio treneris prašė savo auklėtinio tikslumo. Šis atliko keletą puikių smūgių ir netrukus kova buvo baigta. Aiškia persvara nugalėjo raudonasis ringo kampas – Dovydas Rimkus, kuris sau pasidovanojo puikiausią dovaną. Kaunietis šeštadienį šventė gimtadienį.

+91 kg Tadas Steponkus („Dainralfas gym“, Kaunas) prieš Airidą Luščiką („Gladiator gym“, Marijampolė)

Mariaus Vizabro nuotr./SWAT 57 turnyras Kaune
Mariaus Vizabro nuotr./SWAT 57 turnyras Kaune

Dar viena kova Kaunas prieš Marijampolę. Marijampoliečiui neprireikė net šalmo, – jis nusprendė kovoti be galvos apsaugų. Jau pirmajame raunde netrūko aistrų. Kovotojai apsikeitė ir skraidančių kelių smūgiais. Netrukus ant grindų krito ir kauniečio šalmas. Šis nusprendė toliau kovoti be jo.

Kaunietis patiesė marijampolietį stipriu tiesiu smūgiu į veidą. Pasipylė kraujas.

Prasiveržė pyktis ir besibaigiant pirmajam raundui žiūrovai išvydo pirmąjį ir vienintelį vakaro nokautą. Kaunietis patiesė marijampolietį stipriu tiesiu smūgiu į veidą. Pasipylė kraujas. Airidas atsistojo, tačiau svirduliavo. Tęsti kovos jis nebegalėjo. Puikus „Dainralfo gym“ atstovo pasirodymas. Bene įtikimiausia ir gražiausia vakaro pergalė.

Mariaus Vizbaro nuotr./SWAT 57 turnyras Kaune
Mariaus Vizbaro nuotr./SWAT 57 turnyras Kaune

84 kg Lukas Lapinskas („Dainralfas gym“, Kaunas) prieš Dainių Advilonį ​(„Otso gym“, Kaunas)

Dviejų kauniečių kova. Dainius – ringo debiutantas. Tai buvo jo pirmasis pasirodymas tarptautiniame turnyre. Tačiau nors ir debiutantas, jis nusprendė kovoti be galvos apsaugų.

Mariaus Vizbaro nuotr./SWAT 57 turnyras Kaune
Mariaus Vizbaro nuotr./SWAT 57 turnyras Kaune

Pirmajame raunde Lukui teko išbandyti ringo grindis gulint, tačiau nokdaunas nebuvo pradėtas skaičiuoti. „Otso gym“ atstovas stengėsi parodyti efektingus veiksmus – smūgiavo koja į veidą sukdamasis. Antrasis raundas buvo kiek ramesnis. O trečiasis panašėjo į lygią kovą: sėkmingai atakavo tai vienas, tai kitas kaunietis. Taškais pergalė skirta Dainiui Adviloniui. Vaikinas džiaugėsi pirmąja savo laimėta kova.

70 kg Marką Dubinską („Dainralfas gym“, Kaunas) prieš Tomą Strobeiką („Mustangas“, Trakai)

Pirmajame raunde Tomas atliko gražų smūgį kumščiu besisukdamas. Deja, tikslo nepasiekė. Tuomet Trakų atstovas ėmė atakuoti kauniečio koją, tačiau nuskambėjo gongas. Trečiajame raunde visa galva už varžovą aukštesnis „Dainralfo gym“ atstovas stengėsi būti kiek aktyvesnis. Jis ir paskelbtas kovos nugalėtoju. Dar viena ringo šeimininko pergalė šeštadienio vakarą.

Prizą Markui įteikė Lietuvos bušido rinktinės narys Teodoras Aukštuolis, neseniai kovojęs Japonijoje ir pasidabinęs bronzos medaliu. Artimiausiu metu T.Aukštuolis ringe pasirodys kovo 19 d., kuomet Vilniaus „Siemens“ arenoje vyks „Hero's“ turnyras.

71 kg Adas Ribakovas („Dainralfas gym“, Kaunas) prieš Eimantą Viliopą („Saulė fight“, Šiauliai)

Šioje kovoje smūgių netrūko, tačiau retas jų buvo tikslus. Vaikinai netausojo jėgų ir talžė vienas kitą kiek galėjo. Netrūko ir klastingų smūgių besisukant kumščiu. Trečiajame raunde girdėjosi trenerio Dainiaus Daukšo šūksniai: „Viens du trys. Dirbi“. Tačiau jo auklėtinis persvaros didelės neįgijo. Paskelbtos lygiosios.

Mariaus Vizabro nuotr./SWAT 57 turnyras Kaune
Mariaus Vizabro nuotr./SWAT 57 turnyras Kaune

81 kg Tautvydas Vigelis („Otso gym“, Kaunas) prieš Arkadijų Milauską („K-1 akademija”, Klaipėda)

Dar vienas ringo naujokas Tautvydas Vigelis, iš trenerio dažnai girdėjęs: „Nedaryk ilgų pertraukų. Nepamiršk kojos“. Du raundus vyko apylygė kova. Trečiajame publika ėmė garsiau palaikyti vietinį Tautvydą ir jis šventė pergalę taškais. Svečias iš uostamiesčio, su tarantulo tatuiruote, iš ringo išlipo nunarinęs galvą.

54 kg Gintarė Kaklauskaitė („Dainralfas gym“, Kaunas) prieš Sonatą Stašauskaitę („Mustangas“, Trakai)

Mariaus Vizbaro nuotr./SWAT 57 turnyras Kaune
Mariaus Vizbaro nuotr./SWAT 57 turnyras Kaune

Ringe pasirodė dvi dailiosios lyties atstovės. Tai – tikrų tikriausia organizatorių dovanėlė susirinkusiems žiūrovams. Merginos stojo į beveik penkių minučių mūšį: boksavosi tris raundus po pusantros minutės. Jau pirmajame raunde teisėjas ėmė skaičiuoti nokdauną, į kurį pateko galybę priešininkės smūgių atlaikiusi kaunietė Gintarė.

Antrajame raunde istorija pasikartojo: dar vienas Sonatos pasiektas nokdaunas. Mergina kovojo užsidegusi. Smūgių krušai nesibaigus, teisėjui beliko nutraukti kovą. Pergalę šventė Trakų sporto klubo atstovė.

77 kg Adolfas Vaičiūnas („Dainralfas gym“, Kaunas) prieš Joną Saroką („Naglis gym“, Kaunas)

Dar viena puiki „Dainralfo gym“ atstovo pergalė. Šįkart – pakankamai greita. Po vieno iš taiklaus ir skaudaus Adolfo smūgio, antrajame raunde į ringą skriejo Jono Saroko trenerio rankšluostis. Paskelbtas techninis nokautas. Į viršų kilo Dainiaus Daukšos auklėtinio rankos.

Mariaus Vizabro nuotr./SWAT 57 turnyras Kaune
Mariaus Vizabro nuotr./SWAT 57 turnyras Kaune

75 kg Mantas Kondratavičius („Dainralfas gym“, Kaunas) prieš atstovą iš Lenkijos

Mantas nugalėtoju paskelbtas be kovos. Lenkas į Kauną neatvyko dėl problemų su sveikata. M.Kondratavičius šiuo metu ruošiasi kovai „Hero's“ turnyre kovo 19 d. Vilniuje.

Mariaus Vizbaro nuotr./SWAT 57 turnyras Kaune
Mariaus Vizbaro nuotr./SWAT 57 turnyras Kaune

D.Simanaitis į ringą pakvietė ir kitą būsimą šio kovų renginio dalyvį – Tadą Jonkų. „Pasiruošimas vyksta žvėriškai. Ruošiamės salėje, lauke, vandeny, – visur. Susitiksim „Siemens“ arenoje“, – žiūrovams pažadą išsakė bušido žvaigždė T.Jonkus.

70 kg Laurynas Leleika („K-1 akademija”, Klaipėda) prieš Augustą Kisielių („Gladiator gym“, Marijampolė)

„Malūnėlių mūšis“ – taip galima pavadinti šią kovą, kurios metu abu kovotojai nesustabdomai mosavo rankomis, tik netiksliai. Antrojo raundo pabaigoje vaikinai jau sunkiai laikėsi ant kojų. Trečiajame raunde vėl tęsėsi kova be gynybos. Teisėjai paskelbė lygiąsias.

Vakaro super dvikovos:

64 kg Martynas Danius („K-1 akademija“, Klaipėda) prieš Dariusz Skoscek (Lenkija)

Atėjo metas aukštesnio lygio pasirodymams. Lietuvis stojo į kovą prieš tatuiruotą lenką. Kiek labiau atsipalaidavęs pirmajame raunde buvo Lietuvos atstovas. Netrūko jam ir technikos. Puikiai girdėdamas sekundanto nurodymus, jis atliko taiklesnių smūgių.

Mariaus Vizbaro nuotr./SWAT 57 turnyras Kaune
Mariaus Vizbaro nuotr./SWAT 57 turnyras Kaune

Trečiame raunde žiūrovai sulaukė pirmojo nokdauno, į kurį lenką pasiuntė klaipėdietis. Po to lietuvis bandė pribaigti svečią, tačiau šis atsilaikė. Nuskambėjus gongui, pergalė skirta Martynui Daniui. Lietuva švenčia.

75 kg Deividas Kaklauskas („Dainralfas gym“, Kaunas) prieš Karol Lada (Lenkija)

Mariaus Vizabro nuotr./SWAT 57 turnyras Kaune
Mariaus Vizabro nuotr./SWAT 57 turnyras Kaune

Lenkas dirbo sunkiau, rečiau, bet tiksliau. Aukštesniam už jį lietuviui trūko koncentracijos bei gynybinės sienos. Jis atliko keletą suktukų ranka, tačiau jie naudos nedavė. Trečiajame raunde lietuvis atrodė pavargęs. Lenkas jį talžė kaip bokso kriaušę, tačiau tikslo – nokdauno, niekaip nepasiekė. Svečiui trūko galutinio smūgio. Deividas atsilaikė, tačiau Lenkijos atstovas šventė pergalę.

Mariaus Vizbaro nuotr./SWAT 57 turnyras Kaune
Mariaus Vizbaro nuotr./SWAT 57 turnyras Kaune

 

Pertraukėlių metu žiūrovų akis džiugino žavingosios „Bushido Angels“ ringo merginos, pirmosios bei vienintelės Lietuvoje akrobatinės jogos profesionalų „AcroYoga Lt“ bei trikingo asociacijos „Ekstremalūs kovos menai“ pasirodymai.

„AcroYoga Lt“ – tai socialinis sportas, skirtas vystyti giliuosius raumenis, ugdyti pasitikėjimą, nuojautą ir kūno motorikos suvokimą. Vyrai šį sportą mėgsta dėl didelio iššūkio, galimybės sportuoti su savo širdies dama ir vis vien turėti rimtą treniruotę. Moterys mėgsta šį sportą dėl elegancijos, kūno gracijos vystymo, lankstumo didinimo ir galimybės sportuoti su savo džentelmenu.

VIDEO: SWAT kovų turnyras Kaune

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Popiežiaus vizitas Aktualu

Popiežius lankysis Agluonoje: kaip ir kodėl ten atsidūrė Trakų bazilikos Dievo Motinos paveikslas?

24sek

Šaras pasirinko įžaidėją: Leo Westermannas grįžta į „Žalgirį“

Interviu Aktualu

Lyčių lygybės ekspertas Rogeris Klinthas apie modernų vyrą: „Tai vyras, kuris prisiima atsakomybę“

Vardai

Šorenos ir A.Bružo skyrybų byloje parakas išsisklaidė: pakvipus taikai, teismas paskelbė verdiktą

Pasaulis kišenėje

Ignalinai reikia recepto, kaip tapti madinga – čia ne blogiau nei Nidoje

Aktualu

Katalikų bažnyčia Latvijoje: trumpa istorija

Popiežiaus Pranciškaus asmens sargybiniai Lietuvoje

Kultūra

S.Gedos dukra: „Jis buvo ryto žmogus: pusryčiai, kava, radijas, o tada jau sėdasi prie stalo iki pietų“

Gyvenimas

5 dalykai, kurie labiausiai gadina jūsų seksualinį gyvenimą

Aktualu

Popiežiaus Pranciškaus vizito pabaiga Vilniuje: „Te Lietuva būna vilties švyturiu“

Gyvenimas

Košmariškas lietuvės gimdymas Jungtinėje Karalystėje: dėl dukters suluošinimo bylinėjasi su ligonine

Gazas

„Euro NCAP“ saugumo testų rezultatai: „Audi A6“, „Volkswagen Touareg“, „Suzuki Jimmy“ ir „Ford Tourneo Connect“

Vardai

Eurika Masytė sukėlė audrą feisbuke: kodėl popiežių oro uoste pasitiko būtent ši mergaitė?

Aktualu

Tikrieji žmogaus teisių gynėjai nepamena Petro Gražulio nuopelnų

Popiežiaus vizitas Aktualu

Antroji popiežiaus diena: penkios įsimintiniausios citatos

Vardai

Tarp LKL aistruolių – ir brolius Lavrinovičius palaikiusios žmonos su vaikais

Kultūra

15min rekomenduoja: kokių renginių nepraleisti kitą savaitę?

24sek

D.Adomaitis ir L.Kleiza apie M.Farrello išvykimą pateikė skirtingas versijas

Popiežiaus vizitas Aktualu

R.Doveika: popiežius kritikuoja tuos, kurie gyvenimą nori paversti sterilia institucija

Aktualu

Mindaugas Bastys: man reikia mandato, kad galėčiau tarnauti su nauja priesaika

Naujienos

Popiežiaus vizitas Aktualu

Popiežius lankysis Agluonoje: kaip ir kodėl ten atsidūrė Trakų bazilikos Dievo Motinos paveikslas?

24sek

Šaras pasirinko įžaidėją: Leo Westermannas grįžta į „Žalgirį“

Interviu Aktualu

Lyčių lygybės ekspertas Rogeris Klinthas apie modernų vyrą: „Tai vyras, kuris prisiima atsakomybę“

Vardai

Šorenos ir A.Bružo skyrybų byloje parakas išsisklaidė: pakvipus taikai, teismas paskelbė verdiktą

Pasaulis kišenėje

Ignalinai reikia recepto, kaip tapti madinga – čia ne blogiau nei Nidoje

Aktualu

Katalikų bažnyčia Latvijoje: trumpa istorija

Popiežiaus Pranciškaus asmens sargybiniai Lietuvoje

Kultūra

S.Gedos dukra: „Jis buvo ryto žmogus: pusryčiai, kava, radijas, o tada jau sėdasi prie stalo iki pietų“

Gyvenimas

5 dalykai, kurie labiausiai gadina jūsų seksualinį gyvenimą

Aktualu

Popiežiaus Pranciškaus vizito pabaiga Vilniuje: „Te Lietuva būna vilties švyturiu“

Gyvenimas

Košmariškas lietuvės gimdymas Jungtinėje Karalystėje: dėl dukters suluošinimo bylinėjasi su ligonine

Gazas

„Euro NCAP“ saugumo testų rezultatai: „Audi A6“, „Volkswagen Touareg“, „Suzuki Jimmy“ ir „Ford Tourneo Connect“

Vardai

Eurika Masytė sukėlė audrą feisbuke: kodėl popiežių oro uoste pasitiko būtent ši mergaitė?

Aktualu

Tikrieji žmogaus teisių gynėjai nepamena Petro Gražulio nuopelnų

Popiežiaus vizitas Aktualu

Antroji popiežiaus diena: penkios įsimintiniausios citatos

Vardai

Tarp LKL aistruolių – ir brolius Lavrinovičius palaikiusios žmonos su vaikais

Kultūra

15min rekomenduoja: kokių renginių nepraleisti kitą savaitę?

24sek

D.Adomaitis ir L.Kleiza apie M.Farrello išvykimą pateikė skirtingas versijas

Popiežiaus vizitas Aktualu

R.Doveika: popiežius kritikuoja tuos, kurie gyvenimą nori paversti sterilia institucija

Aktualu

Mindaugas Bastys: man reikia mandato, kad galėčiau tarnauti su nauja priesaika

Vardai

Daugiau vandens

Sveikata

Ruduo pilnas komplimentų

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką