Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 06, 15:46

Savo 35-ą gimtadienį kovotojas Tomas Pakutinskas pasitiks ringe po atviru dangumi

„Geresnės šventės ir nesugalvosi, – nusijuokė sunkiasvoris kovotojas Tomas Pakutinskas, savo 35-ą gimtadienį pasitiksiantis ringe. – Tikiuosi geriausią dovaną gauti ne pats, o ją padovanoti savo gerbėjams – įspūdingą pergalę“.
Tomas Pakutinskas
Tomas Pakutinskas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Birželio 18 d. Tauragės vasaros estradoje, po atviru dangumi, vyks tarptautinis kovos menų turnyras „Bushido Summer Fight: The Iron X“, kuris žiūrovams padovanos 12 kvapą gniaužiančių kovų, Bušido mergaičių reperio Ironvyto bei kitų atlikėjų pasirodymus.

Organizatoriai laukia kovotojų iš Latvijos, Moldovos, Tadžikijos bei Sakartvelo.

Turnyre dalyvaus ir Lietuvos kovinio sporto žvaigždės: pasaulio sunkaus svorio „MMA Bushido MMA“ čempionas T.Pakutinskas, pasaulio „MMA Bushido“ lengvo svorio čempionas Osvaldas Fedorovičius, Europos ir Lietuvos kikbokso bei Muay Thai čempionas Raimondas Avlasevičius, daugkartinis Lietuvos ir Baltijos šalių MMA čempionas Tomas Markus, Lietuvos dziudo, kudo ir MMA čempionas Artūras Kudrešovas. Pastarasis pirštines surems su 2021 m. Europos MMA čempionato bronzos medalio laimėtoju Soslanu Gasievi iš Sakartvelo.

Taip pat „Bushido Summer Fight: The Iron X“ turnyro ringe pasirodys savo ambicijų neslepiantys Rimvydas Bovka, Justinas Gedminas, Kristupas Ivanauskas, Simonas Račkauskas.

Tauragiškiai turės progą išvysti ir palaikyti net penkis savo kraštiečius.

Turnyro organizatoriai, klubas „Taurris“ bei Lietuvos bušido federacija, džiaugiasi plačia turnyro dalyvių iš Lietuvos geografija: Vilnius, Klaipėda, Šiauliai, Kaunas, Jurbarkas.

„Laukiame visų neabejingų koviniam sportui, – sakė tauragiškis T.Pakutinskas. – Laukia smagus ir intriguojantis renginys, o aš asmeniškai tikrai pažadu atiduoti visas savo jėgas ringe. Atvykite į Tauragę ir palaikykite savo mėgstamiausius sportininkus“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką