Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Su olimpiniais kelialapiais sugrįžę boksininkai Rio de Žaneire žada kovoti dėl medalių

Turkijos Samsuno mieste kelialapius į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes iškovoję Lietuvos boksininkai Eimantas Stanionis ir Evaldas Petrauskas sugrįžo į Lietuvą. Vilniaus oro uoste kovotojai buvo sutikti kaip tikri čempionai – gausus būrys artimųjų, gerbėjų bei žiniasklaidos atstovų, glėbiai gėlių ir nesibaigiantys sveikinimai.
Eimantas Stanionis ir Evaldas Petrauskas
Eimantas Stanionis ir Evaldas Petrauskas / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

„Smagu, jog pavyko ir įgyvendinau savo tikslą anksčiau nei tikėjausi“, – šypsodamasis kalbėjo svorio kategorijos iki 69 kg turnyre triumfavęs E.Stanionis.

Finale lietuvis 2:1 (29:28, 29:28, 28:29) įveikė antrą pagal skirstymą olimpinį prizininką italą Vincenzą Mangiacaprę.

„Šis kelialapis iškovotas po dviejų labai sunkių metų. Nepasisekė pasaulio čempionate, buvo daug sunkių kovų profesionaliame ringe, Europos čempionatas, kuriame tapau čempionu, tačiau kelialapio neiškovojau. Tai yra mano pirmasis olimpinis kelialapis. Tuo viskas pasakyta. Nuo pat mažų dienų tikėjausi patekti į olimpiadą. Tai buvo didelė svajonė“, – pergalės Turkijoje svarbą įvertino E.Stanionis.

Kalbėdamas apie po trijų mėnesių vyksiančią olimpiadą, E.Stanionis žadėjo svajonę gaudyti iš naujo. „Į Braziliją vyksiu kovoti dėl medalio. Į olimpiadą visi važiuoja kovoti dėl medalių“, – ryžto nestokojo kovotojas.

VIDEO: Boksininkas Eimantas Stanionis į olimpines žaidynes važiuos parsivežti medalio

Nemažesnė šypsena puošė ir antrą kartą olimpiadoje dalyvausiančio E.Petrausko veidą. Londono olimpinių žaidynių prizininkas svorio kategorijoje iki 64 kg taip pat pasiekė finalą, tačiau jame 0:3 (27:30, 27:30, 27:30) pralaimėjo turnyro favoritui Lorenzui Sotomayorui iš Azerbaidžano.

„Antrasis patekimas į olimpines žaidynes yra kur kas džiugesnis, – neslėpė E.Petrauskas. – Tuomet dar buvau labai jaunas ir neįvertinau iškovoto kelialapio svarbos. Man tai buvo tarsi eilinės varžybos. Dabar – visai kitas jausmas, kitos emocijos, be to – ir kita svorio kategorija. Skraidžiau iš džiaugsmo.“

VIDEO: Boksininkas Evaldas Petrauskas džiaugiasi iškovojęs kelialapį į olimpines žaidynes

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais