Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tarptautiniame imtynių turnyre Panevėžyje kovojo daugiau nei 100 jaunųjų atletų

Turnyro akimirka
imtynes.lt nuotr. / Turnyro akimirka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Panevėžyje vyko tradicinis graikų–romėnų imtynių turnyras „Aukštaitija 2010“. Varžybose dalyvavo vaikų (gimusių 1998–2000 metais) ir jaunučių (gimusių 1996–1997 metais) amžiaus grupės imtynininkai.

Tai vienas seniausių turnyrų Lietuvoje, kuriame prieš kalėdines šventes susirenka geriausieji savo amžiaus sportininkai iš Lietuvos ir svečiai iš užsienio, rašo imtynes.lt.

Šį kartą į varžybas, nepaisant gausiai iškritusio sniego bei  užpustyt kelių, atvyko Kauno ir Šiaulių miestų, Anykščių, Joniškio, Tauragės, Šiaulių rajonų, Kazlų–Rūdos, Visagino, Marijampolės savivaldybių sportininkai bei svečiai iš Sovetsko (Kaliningrado sritis, Rusija) ir Liepojos (Latvija).

Vaikų imtynių turnyre pastebimas buvo visaginietis Dima Parachelašvilis (35 kg), kuris gausiausioje svorio kategorijoje, dramatiškoje finalinėje kovoje įveikė pajėgų rusą. Be aukso medalio Dima buvo apdovanotas prizu „Už ryžtą pergalei“.

Svorio kategorijoje iki 30 kilogramų labai efektingai grūmėsi panevėžietis Matas Indriševičius.

Jaunučių amžiaus grupėje savo gerbėjų nenuvylė šiaulietis Airidas Danusevičius (53 kg). Jis užtikrintai kontroliuoja kovą stovėsenoje ir galingai atakavo parteryje.

 Panevėžietis Ernestas Lapinskas užtikrintai laimėjo  pirmą vietą svorio kategorijoje iki 85 kilogramų.  

Tarptautiniame turnyre kovojo 104 sportininkai.

Vaikai – (gimę 1998-2000 metais)

Svorio kategorija 28 kg:
1.Sergejus Kolodinas, Visaginas
2.Evgenijus Sinkovas, Liepoja
3.Mantas Maldžius, Panevėžys
3.Linas Čebatauskas, Panevėžys

Svorio kategorija 30 kg:
1.Matas Indriševičius, Panevėžys
2.Lukas Grodeckas, Kaunas
3.Gediminas Jurgelaitis, Marijampolė
3.Daniilas Škuratovas, Visaginas

Svorio kategorija 30 kg:
1.Edgaras Gendvilis, Šiauliai
2.Ilja Andrejevas, Nemanas
3.Rytis Indriševičius, Panevėžys
3.Miša Parošinas, Nemanas

Svorio kategorija 38 kg:
1.Dmitrijus Parelachašvilis, Visaginas
2.Arminas Lygnugaris, Kaunas
3.Mantas Traupys, Panevėžys
3.Donatas Oksas, Panevėžys

Svorio kategorija 44 kg:
1.Danas Revotas, Panevėžys
2.Mantas Grodeckas, Kaunas
3.Lukas Ribokas, Anykščiai
3.Gytis Kulevičius, Šiaulių r.


Jaunučiai – (gimę 1996-1997 metais)

Svorio kategorija 32 kg:
1.Domas Krikščiūnas, Anykščiai
2.Pavelas Golovanovas, Visaginas
3.Edas Marcinkevičius, Joniškis
3.Justas Navakas, Panevėžys

Svorio kategorija 38 kg:
1.Lukas Kaunietis, Kazlų Rūda
2.Osvaldas Traupys, Panevėžys
3.Algirdas Majauskas, Panevėžys
3.Mindaugas Kaunietis, Kazlų Rūda

Svorio kategorija 42 kg:
1.Donatas Gudmonas, Joniškis
2.Vitalijus Vosiliukas, Nemanas
3.Domantas Meris, Tauragė
3.Edmundas Bubieris, Liepoja

Svorio kategorija 47 kg:
1.Darius Gudmonas, Joniškis
2.Simas Samulionis, Panevėžys
3.Edgaras Podrigaila, Panevėžys
3.Deividas Jakobsevičius, Joniškis

Svorio kategorija 53 kg:
1.Airidas Danusevičius, Šiauliai
2.Modestas Augulis, Panevėžys
3.Faustas Bulys, Joniškis
3.Artūras Leonaitis, Visaginas
 
Svorio kategorija 59 kg:
1.Martynas Nemsevičius, Panevėžys
2.Lukas Degimas, Joniškis
3.Evaldas Čepas, Panevėžys
3.Gytis Galinis, Anykščiai

Svorio kategorija 66 kg:
1.Ivanas Jackovskis, Sovietsk
2.Aretas Stakėnas, Panevėžys
3.Faustas Butkus, Joniškis
3.Vladimiras Postnikovas, Sovietskas

Svorio kategorija 73 kg:
1.Konstantin Bielskis, Sovietsk
2.Gvidas Pakulnevičius, Panevėžys
3.Ernestas Lapinskas, Panevėžys
3.Regimantas Sartauskas, Joniškis

Svorio kategorija 85 kg:
1.ErnestasLapinskas, Panevėžys
2.Deimantas Vaičiūnas, Panevėžys
3.Rokas Minikevičius, Kaunas
3.Tomas Šeškevičius, Marijampolė

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką