Tomas Stankevičius ir Vladimiras Popovas tapo tarptautinio Dano Pozniako vardo bokso turnyro nugalėtojais

Šeštadienį Vilniuje Lietuvos edukologijos universiteto didžiojoje sporto salėje baigėsi 8-asis tarptautinis jaunimo (iki 18 metų) bokso turnyras, skirtas pirmo Lietuvos olimpinio čempiono Dano Pozniako atminimui.
Tomas Stankevičius
Tomas Stankevičius / Alfredo Pliadžio nuotr.

Sėkmingai turnyre pasirodė Lietuvos atletai, kurie iškovojo du aukso, du sidabro ir penkis bronzos medalius.

Turnyro nugalėtojais tapo kaunietis Tomas Stankevičius ir vilnietis Vladimiras Popovas.

Svorio kategorijos iki 60 kg finale Tomas Stankevičius jau antrame raunde aiškia persvara įrodė savo pranašumą prieš latvį Arturą Smaijų, o Vladimirui Popovui svorio kategorijos iki 64 kg dvikovos pradžioje atlikus triuškinančią ataką, oponento Artiomo Lipko iš Baltarusijos sekundantai atsisakė tęsti kovą.

Sidabro apdovanojimus iškovojo panevėžiečiai Eimantas Vaičikonis (69 kg.), lemiamoje dvikovoje 7:12 turėjęs pripažinti Olandijos čempiono Wouterio Djokičiaus pranašumą ir slovakui Michailui Urbanui 4:13 pralaimėjęs Rytis Sutkus (91 kg.).

Bronzos medalius pelnė Andrius Linda (49 kg.), Edvinas Puplauskas (60 kg.), Artiomas Masianas (64 kg.), Artūras Filipovičius (75 kg.), Vaidas Maciulevičius (91 kg.) ir Vytautas Tamošiūnas (+ 91 kg.).

Į Tarptautinės bokso asociacijos (AIBA) oficialų kalendorių įtrauktame turnyre šiais metais varžėsi 85 boksininkai iš 15-os šalių.