Trys Lietuvos graikų-romėnų imtynių atstovai pasaulio jaunimo čempionate ekipų rikiuotėje buvo trylikti

Bulgarijoje vykstančiose planetos jaunimo imtynių pirmenybėse vos trijose graikų-romėnų imtynių turnyro svorio kategorijose dalyvavę lietuviai su 12 įskaitinių taškų tarp 51 rinktinės komandų rikiuotėje užėmė tryliktąją vietą.
Kristupas Šleiva
Kristupas Šleiva / imtynes.lt nuotr.
Temos: 1 Imtynės

Vienintelį – bronzos – medalį Lietuvai pelnė Romas Fridrikas (svorio kategorija iki 96 kg; 27 dalyviai), penkioliktas buvo Kristupas Šleiva (svorio kategorija iki 50 kg; 19 dalyvių), o Mantas Knystautas (svorio kategorija iki 120 kg; 23 dalyviai) užėmė septintąją vietą.

Pasaulio jaunimo graikų-romėnų imtynių čempionate komandų gretose dominavo Rusijos (65 tšk.), Azerbaidžano (47 tšk.) bei Irano (42 taškai) sportininkai.

Pasak Lietuvos imtynių federacijos (LIF), laisvųjų ir moterų imtynių atstovai iš Lietuvos pasaulio jaunimo čempionate Bulgarijoje nedalyvauja.