UFC patvirtino: Conoras McGregoras neteko čempiono diržo

Unikaliu pasiekimu 28-erių metų airių kovotojas Conoras McGregoras daugiau džiaugtis negalės. Kaip žinia, charizmatiškasis C.McGregoras turėjo dviejų skirtingų svorio kategorijų UFC čempiono diržus – niekam kitam organizacijos istorijoje to nebuvo pavykę pasiekti. Vis dėlto UFC šeštadienį pranešė, kad vieno iš šių titulų airis atsisakė.
Conoras McGregoras
Conoras McGregoras / „Scanpix“ nuotr.

Žinoma, C.McGregoras tai padarė ne savo noru, bet UFC to pareikalavo. Airis atidavė puslengvio svorio kategorijos čempiono diržą, kurį iškovojo dar 2015 metų gruodį, kai per 13 sekundžių nokautavo Jose Aldo.

Nuo to laiko šioje svorio kategorijoje C.McGregoras nekovojo, o sugrįžti planavo tik gegužę. UFC siekia, kad dėl diržų būtų nuolat varžomasi, tad airio pasyvumas šioje svorio kategorijoje ir tapo pagrindine priežastimi, kodėl titulo turėjo atsisakyti.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Jose Aldo

Naujuoju puslengvio svorio kategorijos UFC čempionu be kovos tapo tas pats J.Aldo. Jis „UFC 200“ turnyre nugalėjo Frankie Edgarą, tapdamas laikinuoju čempionu bei pagrindiniu kandidatu susikauti su C.McGregoru.

Kalbama, kad būsimasis J.Aldo varžovas paaiškės „UFC 206“ turnyre, kur dėl laikinojo čempiono diržo susikaus Maxas Holloway ir Anthony Pettisas. Šios kovos laimėtojas įgytų teisę susigrumti su J.Aldo dėl tikrojo čempiono diržo.

C.McGregorui liko UFC lengvo svorio kategorijos čempiono diržas, kurį lapkričio 12 dieną iškovojo įveikdamas Eddie Alvarezą.