Airinė Palšytė tapo planetos jaunimo lengvosios atletikos pirmenybių vicečempione

Dabar galima ir papozuoti...
Alfredo Pliadžio nuotr. / A.Palšytė
Šaltinis: BNS
0

Sekmadienį Kanadoje pasibaigusiame planetos jaunimo lengvosios atletikos čempionate sidabrą šuolių į aukštį sektoriuje iškovojo Airinė Palšytė.

Lietuvos šuolininkė finale įveikė 1,89 m aukštį ir nusileido tik juodkalnietei Marijai Vukovič (1,91 m).

A.Palšytė pirmais šuoliais įveikė 1,73, 1,78 ir 1,82 m, du kartus nesėkmingai atakavo 1,86 m, o lemiamam bandymui pasirinko 1,89 m aukštį ir jį sėkmingai įveikė. 1,91 m lietuvei peršokti  nepavyko.

Tai pirmasis A.Palšytės medalis tokio lygio varžybose. Pernai pasaulio jaunių čempionate A.Palšytė buvo ketvirta (1,82 m).