Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Alekna naktį nesudėjo bluosto (nuotraukos, video)

V.Alekna buvo atsipalaidavęs
Artūro Gimžausko nuotr. / V.Alekna buvo atsipalaidavęs
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ketvirtadienį ryte apie pasaulio lengvosios atletikos čempionatą tiesiogiai iš Berlyno rašantis portalas 15min.lt aplankė Lietuvos rinktinės delegaciją, įsikūrusią dideliame keturių žvaigždučių Berlyno viešbutyje „Estrel“. Ten sutiktas Virgilijus Alekna prisipažino, kad po disko metimo finalo visą naktį nemiegojo.

„Negalėjau užmigti. Vis tiek po varžybų emocijos... Labai dažnai taip būna. Galvoji, ką čia pakeisti, bet jau nieko nepakeisi. Ir pusryčių nėjau valgyti. Čia už bausmę, – juokėsi V.Alekna.

Galvoji, ką čia pakeisti, bet jau nieko nepakeisi, – sakė V.Alekna.

Nedideliame kukliame vienviečiame kambaryje gyvenantis geriausias Lietuvos lengvaatletis mintimis vis dar buvo trečiadienio vakarą vykusiame finale. „Technika pakišo koją. Anksčiau būdavo, kad pavasarį jau pagaunu techniką ir per varžybas viskas puikiai suveikia. Šįkart dvi tris savaites prieš Berlyną pavyko pagauti tą techniką, bet nepavyko užfiksuoti. Nebuvo tokio pojūčio, kad su technika viskas gerai“, – 15min.lt kalbėjo 37 metų disko metikas.

Anot jo, nauju pasaulio disko metimo čempionu tapęs Robertas Hartingas – šaunuolis. „Gerai pasirengęs buvo. Bet suplėšė nacionalinius marškinėlius. Kai tai padarė Osakoje, jau gavo velnių nuo savų, o čia... Vokiečiai į tokius dalykus paprastai jautriai reaguoja“, – sakė patogiai ant sofos įsitaisęs V.Alekna.

„O Kanteris sudegė. Matyt, lenko pirmas metimas išmušė iš vėžių visus. Tačiau dar turėsiu kelerias varžybas šįmet ir tikrai numesiu diską toliau, nei jis skriejo čia, Berlyne“, – tikino pašnekovas. Jo nuomone, keičiasi metikų karta, tačiau artimo bendravimo su varžovais beveik neliko. „Anksčiau galėdavome su kitais metikais ir alaus išeiti išgerti, o dabar tokios draugystės jau nebėra. Atsiradus jaunimui tokių tradicijų nebeliko“, – teigė V.Alekna.

Artūro Gimžausko nuotr./T.Intas skanauja lauktuves ia Lietuvos
Artūro Gimžausko nuotr./T.Intas skanauja lauktuves iš Lietuvos.

1994 metais pastatytame 1125 kambarių viešbutyje gyvena daugybės šalių delegacijos. Tarp jų – ir Lietuvos. Vykstant pasaulio lengvosios atletikos čempionatui 11 liftų, penkis didelius restoranus, parduotuvę, naktinį barą, masažo salonus ir daugybę kitų patogumų turintis viešbutis „Estrel“ tapo savotiška tvirtove.

Pastatas akylai prižiūrimas apsaugos darbuotojų, įėjimas – tik su akreditacijomis. Norintys aplankyti savo šalies komandą žiniasklaidos darbuotojai ar svečiai privalo dieną prieš užsiregistruoti, kad gautų laikinuosius leidimus, ir į vidų patenka tik lydimi rinktinės vadovo.

15min.lt užklupo ir neseniai atsikėlusią Iriną Krakoviak. Valgyti susirengusi bėgikė prisipažino labai sirgusi už Virgilijų. „Taip jau išėjo ir toks jau tas sportas, – apgailestavo ji. – Šiaip man čia viskas patinka. Gavau didelį kambarį, nėra kaimynų.“

Panašiai kalbėjo viename kambaryje kartu gyvenantys ieties metikas Tomas Intas ir trišuolininkas Mantas Dilys. Savo pasirodymus stadione baigusios disko metikė Zinaida Sendriūtė ir bėgikė Sonata Tamošaitytė sakė, jog pagaliau pamėgins ištrūkti į miestą ir pasižvalgyti.

VIDEO: 15min.lt - Alekna ir Lietuvos delegacija Berlyno viešbutyje "Estrel"
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką