Aukso lygos starte Alekna liko šeštas

Sekmadienį Berlyno olimpiniame stadione vyko pirmasis šių metų vasaros sezono Aukso lygos etapas. Iš Lietuvos lengvaatlečių jame startavo disko metikas Virgilijus Alekna.
V.Alekna š sezoną pradės varžybomis Berlyne.
Virgilijus Alekna Berlyne liko šeštas. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Gerdas Kanteris

Pirmosios stambios varžybos optimalią sportinę formą tik įgaunančiam du kartus olimpiniam čempionui baigėsi nesėkmingai – geriausiu bandymu V.Alekna nuskraidino įrankį 64,06 metro ir liko šeštas. Lietuvio serija – 63,00-64,06-63,27-x-62,75-x.

Nugalėjo estas Gerdas Kanteris (67,88), antras liko lenkas Piotras Malachovskis (67,70). Lietuvį taip pat aplenkė Robertas Hartingas (66,17), Frankas Casanasas (64,41) ir Markusas Munchas (64,16).

Iš viso Berlyne startavo 11 disko metikų. V.Alekna užsidirbo pirmuosius 8 taškus bendroje Aukso lygos  įskaitoje. G.Kanteris, laimėjęs rungtį, jų gavo 20. Taškai skiriami už patekimą į aštuntuką.