Austra Skujytė peržengė 17 metrų ribą

Antradienį Klaipėdoje prasidėjo atvirasis šio miesto lengvosios atletikos čempionatas. Pirmą jo dieną neblogą rezultatą rutulio stūmimo sektoriuje pasiekė olimpinė vicečempionė Austra Skujytė – pirmą kartą šiemet peržengė 17 metrų ribą.
Austra Skujytė
Austra Skujytė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Paskutiniu, šeštuoju, bandymu Austra įrankį nustūmė 17,14 metro – tai geriausias sezono rezultatas Lietuvoje. Geriausius sezono rezultatus šalyje užfiksavo ir Silva Pesackaitė, 300 metrų įveikusi per 40,85 sekundės, bei Remigijus Kunčys, kuris 1 500 metrų distancijoje sugaišo 4:01,65 min.

Silva laimėjo ir 60 metrų sprintą – 7,60 sek. Tarp vyrų šioje distancijoje greičiausias buvo Rytis Sakalauskas – 6,82 sek. Čempionate nedalyvavo pajėgiausia šalies sprinterė klaipėdietė Lina Grinčikaitė, kuri šiuo metu stovyklauja ir varžosi Portugalijoje.

400 metrų bėgimo rungtį laimėjo viešnia iš Rusijos Aleksandra Safronova (56,64 sek.), 300 metrų  iš vyrų greičiausiai įveikė Žilvinas Adomavičius (34,70 sek.)