Balčiūnaitė Minske – antra

Baltarusijos sostinėje Minske savaitgalį vyksta Ravilios Agletdinovos vardo memorialinis turnyras. Iš Lietuvos lengvaatlečių jame dalyvavo vidutinių ir ilgų nuotolių bėgikai.
Živilė Balčiūnaitė
Živilė Balčiūnaitė / Alfredo Pliadžio nuotr.
Temos: 2 Bėgimas Minskas
Alfredo Pliadžio nuotr./Vaida Žūsinaitė
Alfredo Pliadžio nuotr./Viktorija Latyšovičiūtė

Olimpietė maratonininkė Živilė Balčiūnaitė varžėsi 10 000 metrų distancijoje. Joje Živilė finišavo antra – 34:21,60 minutės. Nugalėjo varžybų šeimininkė Svetlana Kudelič – 33:50,09. Lietuvės rezultatas – geriausias sezono pasiekimas šalyje. Be to, Živilė Balčiūnaitė bėgo 1500 metrų distanciją – joje ji liko septinta (4:38.27).

800 m rungtyje antrą vietą užėmė Aina Valatkevičiūtė (2:05,74), trečią – Jekaterina Šakovič (2:07,11), dešimtą – Viktorija Latyšovičiūtė (2:17,26). Tarp vyrų šeštas buvo Marekas Strelkovskis (1:51,52).

Kitą savaitgalį Ž.Balčiūnaitė su Lietuvos rinktine vyksta į Slovakiją, kur dalyvaus Europos komandinio čempionato 2-osios lygos varžybose. Banska Bystricoje ji bėgs 3000 metrų distanciją.