Bėgikas Justas Beržanskis pateko į universiados finalą

XXVII-osios vasaros universiados Kazanėje (Rusija) lengvosios atletikos turnyre sėkmingai vyrų 3000 m kliūtinio bėgimo atrankos varžybose pirmadienį startavo Justinas Beržanskis.
Justas Beržanskis
Justas Beržanskis / Evaldo Šemioto nuotr.
Temos: 1 Bėgimas

Lietuvos sportininkas pirmajame kvalifikaciniame bėgime distanciją įveikė per 8 minutes 49,87 sekundės ir užėmė penktąją vietą bei bendroje įskaitoje užėmęs šeštą poziciją pateko į finalą, kuriame ketvirtadienį dėl medalių varžysis dvylika sportininkų.

Greičiausiai atrankoje šį nuotolį įveikė rusai Ilgizaras Safiulinas (8:48,27), Ildaras Minšinas (8:48,55) ir turkas Hakanas Duvaras (8:49,06).

Lietuvį atrankos varžybose taip pat aplenkė australas Jamesas Nipperessas (8:49,12) ir ispanas Sebastianas Martosas Roa (8:49,52).

Universiados lengvosios atletikos varžybose pirmadienį startuos dar penki Lietuvos atletai.