Bėgikas Vitalijus Kozlovas triumfavo „Aukso lygos“ žiemos sezono atidarymo varžybose Estijoje

Pergalę Estijoje vykstančio kasmetinio uždarų patalpų „Aukso lygos“ tarptautinio lengvosios atletikos turnyro pirmojo etapo varžybose iškovojo bėgikas Vitalijus Kozlovas.
Vitalijus Kozlovas
Vitalijus Kozlovas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Lietuvos vidutinių nuotolių bėgikas distanciją įveikė per 1 minutę 52,57 sekundės ir finiše vos 0,03 sekundės aplenkė ukrainietį Tarasą Bybyką.

Trečias šioje distancijoje tarp penkiolikos atletų finišavo Mindaugas Norbutas – 1 minutė 55,51 sekundės.

„Savo rezultatą vertinu teigiamai, tačiau neslėpsiu – žiemos sezonui esu suplanavęs pasiekti 1 min. 48,50 sek. rezultatą, kuriuo pagerinčiau Lietuvos rekordą. Tikiuosi, tai pavyks padaryti Austrijoje vyksiančiame čempionate“, – įspūdžiais po varžybų dalijosi Vitalijus Kozlovas.

Moterų 800 metrų bėgime startavusios Aurika Balsytė (2:22,78) ir Karolina Mockaitytė (2:23,07) užėmė atitinkamai penktą ir šeštą vietas tarp septynių startavusių, o nugalėtoja tapo ukrainietė Lilija Lobanova (2:08,44).

Nepasisekė Gediminui Kučinskui, kuris 200 m distancijos starte buvo diskvalifikuotas.

Kitas „Aukso lygos“ žiemos sezono etapas vyks vasario 9 dieną.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams